50 Milim

50 Milim

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

Selçuklu, Konya

Lokasyon


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 6 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Lokasyon

Hakkında

Bir düğünden geriye ne kalır ki? Hatıralardaki güzel anılar ve onları gösteren fotoğraflar! 50 Milim ismiyle düğününüzün en önemli anlarını fotoğraflayarak, yıllar sonra açıp bakabileceğiniz hatıralarınız için hizmet veriyoruz. Deneyimli ekibimiz ile birlikte profesyonel bir şekilde çalışıyoruz.

Kapadokya’nın balonlarının muhteşem manzarası arkanızdayken eşinizle birlikte en romantik anlarınızı yakalamamızı ister misiniz? Ya da bir deniz kenarında eğlenceli dakikalarınızı? Cevabınız “evet” ise, doğru yerdesiniz. Dış çekim konusunda uygun ekipmanlarla birlikte istediğiniz her yerde çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bazen Konya’nın tarihi yerlerinde, bazen ise doğanın tam ortasında! Öncesinde bir araya gelerek detaylı bir şekilde hizmetimizi konuşmakla başlıyoruz. Bu görüşmeyi çok önemsiyoruz. Çünkü birbirimizi daha iyi tanıdığımız için çekim esnasında hem siz daha rahat oluyorsunuz hem de ortaya oldukça samimi pozlar çıkıyor. Portfolyomuzu incelediğinizde de bunu göreceğinizden oldukça eminiz!

Yıllar sonra albümünüzü tekrar açıp baktığınızda hatta belki çocuklarınıza gösterdiğinizde, sanki daha yeni çekilmiş hissi vermek istiyoruz. Bu ancak doğallıktan geçiyor. Bunun sırrı da samimi pozlar ve doğal ışıkta saklı. Bu sebeple çekim yapacağımız yere önceden gidiyor, orayı tanıyoruz. Böylece dış çekim günü istediğimiz fotoğraf karelerini ortaya çıkarıyoruz.

Sadece dış değil aynı zamanda düğün tarihinizi herkese ilan ettiğiniz Save The Date çekimleri de gerçekleştiriyoruz. Bunun dışında o günü başından sonuna kadar kayda aldığımız düğün hikayesi de hazırlıyoruz. Sadece düğün değil aynı zamanda nişan, kına gibi organizasyonlarınız için de hizmet veriyoruz. Kısacası ne istiyorsanız, biz hazırız.

Konya düğün fotoğrafçıları arasındaki seçiminiz eğer bizsek, hemen sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanarak bizimle iletişime geçebilir ya da formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak bizden haber bekleyebilirsiniz! Böylece doğallığın ön plana çıktığı, samimi anların eşlik ettiği düğün fotoğraflarınıza kavuşabilirsiniz!

 • Adres: İhsaniye Mah. Kaleönü Sok. Oygar Apt No:3/1 Selçuklu/Konya


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

50 Milim firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!