Raif Çancı Fotoğraf Stüdyosu

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Başiskele, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Diamond Ajans
40 4 9

İzmit

Diamond Ajans

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Ayça Cankurt Fotoğrafçılık
45 5 11

İzmit

Ayça Cankurt Fotoğrafçılık

1.000 TL'den az
Konsept çekim
Liya Fotoğrafçılık
48 5

Derince

Liya Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Kocaeli’deyseniz ve düğün fotoğraflarınız için profesyonel bir fotoğrafçı arıyorsanız, doğru yerdesiniz! Ben Raif Çancı olarak uzun yıllardır bu sektörde deklanşöre basıyor, çiftlerin mutluluklarını ölümsüzleştiriyorum. Kendimden kısaca bahsederek fotoğrafçılığa olan ilgim ve merakımı da anlatmak istiyorum.

Kocaeli Üniverstisi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü’nden mezun oldum. Portre, moda ve mimari fotoğrafçılığın yanı sıra belgesel fotoğrafçılığının da tüm tekniklerine hakim oldum. Bu alanda çeşitli çekimler yaptım, 2011’de ise ilk kişisel sergimi oluşturdum. Fotoğrafçılık benim için bir meslekten çok daha fazlası. Bir yaşam tarzı olarak gördüğüm için tüm zamanımı ve enerjimi bunun için harcıyorum. Tüm yaratıcılığımı kullanıyor, farklı ve özgün fotoğraf kareleri ortaya çıkarıyorum. Düğün fotoğrafçılığının ise bende çok özel bir yeri var. Çektiğim fotoğrafların sonucunda yüzünüzdeki gülümsemeyi görmek, ne kadar doğru bir iş yaptığımı hatırlatıyor bana. Tarifi imkansız bu mutluluk için kendimi sürekli geliştiriyor, hep daha iyisini sunmayı amaçlıyorum. Birbirinden güzel fotoğraf karelerini çekerken isteklerinizi ön planda tutuyor, tarzınıza ve zevklerinize öncelik veriyorum.

Kocaeli düğün fotoğrafçılarından farklı olduğum en önemli nokta, bu sektörde pek çok ödüle layık görülmem! Kendimi fotoğrafçılık alanındaki her konuda geliştirmek için ilk günden beri çalışıyorum. Katıldığım yarışmalarda dereceler almam, dergilere konu olmam ve kişisel sergilerde yer almam gelişimimin olumlu yönde olduğunu gösteriyor.

Gerçekleştirdiğim çekimlerin hepsinde son teknolojik ekipmanlar kullanıyorum. Sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ortaya koymak için üstüme düşen ne varsa yapıyorum. Güzelliğinize layık olmak için titizlikle çalıştığımdan emin olabilirsiniz.

Eğer çekim fiyatlarını merak ediyor ve hakkımda daha çok şey öğrenmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Raif Çancı

 • Adres: Yenişehir Mah. Ziynet Sk. No:5 Bekirpaşa İzmit/KocaeliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!