Foto Koral

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Başiskele, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin istekleri doğrultusunda pek çok mekânda çekim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Sannora Foto
22 3 7

Karamürsel‎

Sannora Foto

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Liya Fotoğrafçılık
48 5

Derince

Liya Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Diamond Ajans
40 4 9

İzmit

Diamond Ajans

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli

Hakkında

Eğer ki Kocaeli’de düğün fotoğrafçısı arayışı içerisindeyseniz öncelikle hoş geldiniz. İsmim Sema Koral. 1999 yılında Selçuk Üniversitesi’nde Bilgisayar Programcılığı bölümünden başarıyla mezun oldum. 2000 yılında ise fotoğrafçılığa başladım. İlk olarak Photoshop 3.0 ile fotoğraf düzenleme tekniklerini öğrendim. Ardından fotoğrafçılık mesleğinin yoğunluğundan dolayı bu uygulamada uzmanlaştım. O zaman bu işi severek yaptığımı anladım ve bu işte devam etmeye karar verdim.

Photoshop için öğrendiğim teknik bilgilerin yanında bir de fotoğraf çekmeyi geliştirmeyi amaçladım. Ardından 2013 yılında PWT Jeff Voon, 2016’da PWT Uğur Kurukoç ve yine 2016’da PWT Mustafa Daran’ın workshop eğitimlerine katıldım. Ayrıca 2016 yılında fotoğrafçılık alanında önce kalfalık ardından da yine aynı yıl içerisinde ustalık belgemi aldım. Tam olarak 19 yıldır kazandığım tecrübelerle hep hayalim olan bir şeyi gerçekleştirdim ve “Koral Fotoğrafçılık” ı kurdum.

Peki, ne gibi hizmetler veriyorum?

Öncelikle özel günlerinizde sizlerin yanında oluyorum. En mutlu anlarınızın ortaklarından biri de benim aslında. Düğün, yeni doğan, sünnet ve nişan gibi organizasyonlarda hizmet veriyorum.

Düğün çekimlerinin içeriğinden bahsedecek olursam; ilk olarak nasıl bir çekim istediğinize karar veriyorsunuz. “Düğün günü mü olsun yoksa başka bir gün mü? Düğün öncesinde mi çekilmek daha iyi olur yoksa sonrasında mı?” gibi sorularınız varsa onları cevaplandırıyorum. Ardından belirlemiş olduğumuz program doğrultusunda ilerliyoruz. Örneğin düğün harici yapacağımız bir dış çekim için kaç saatlik bir çalışma istediğinizi söylüyorsunuz. Günün hangi saatlerinde ve nerelerde çekilmenin gerektiği konusundaki fikirleri de birbirimizle paylaşıyoruz. Sahil kenarında çekilen gün batımı temalı fotoğraf mı olsun yoksa ağaçların altında sabahın ilk ışıklarının olduğu fotoğraf mı? Hepsinin kararını verdikten sonra da çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Siz de Kocaeli’de düğün fotoğrafı çekilecek yerlerle ilgili aynı zamanda fiyatlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız saydaki “Ücretsiz Tekli Al Formu” nu doldurarak bana hızlıca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Sema Hanım

 • Adres: KocaeliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!