Emre Alican

Foto Kadraj

Mesaj Gönder

0850 532 01 64

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Emre Alican
  Firma Sahibi

Foto Kadraj Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Foto Kadraj Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Foto Kadraj Sık Sorulan Sorular

Foto Kadraj düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Kadraj düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Foto Kadraj hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Kadraj aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, stüdyo / plato çekimi, konsept çekim, katalog çekimi".


Foto Kadraj düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Kadraj düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Foto Kadraj ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Platolar, tarihi mekanlar, doğal alanlar, deniz kenarı, ormanlık alanlar, parklar, sokak/cadde çekimleri"


Foto Kadraj şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Kadraj şehir dışında hizmet veriyor.


Foto Kadraj ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Kadraj ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Foto Kadraj Hakkında

Kocaeli düğün fotoğrafçılarından Foto Kadraj 10 yılı aşan deneyimiyle çiftlerle buluşuyor. Bir ekip olarak hizmet veren Foto Kadraj çekim tarzında yakaladığı yenilikçi bakış açısıyla öne çıkıyor. Kullandığı çeşitli ekipmanlarla alanındaki uzmanlığı birleştiren firma yıllarca saklanabilecek kaliteli sonuçlara imza atmakta. Şehir dışında da çekim yapabilen Foto Kadraj yurt dışında da çekimlerini gerçekleştirebiliyor.

Deneyim

Foto Kadraj çiftlere 3 kişilik bir ekiple yardımcı oluyor. Çekimlere ortalama 2 saat boyunca devam eden ekip çiftlerle keyifli bir çekim günü geçiriyor. Çekim sonunda ortalama olarak 250 kare poz elde edilmiş oluyor. Gelecekte mutlulukta hatırlayabileceğiniz özel kareler ve düğün videoları için Foto Kadraj’ı tercih edebilirsiniz. Firmayla çalışmak için çekim gününden 2 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Foto Kadraj çiftlere pek çok farklı çekim türüyle hizmet veriyor. Çekim türleri arasında düğün belgeseli, katalog tarzı çekimler, düğün hikayesi, düğün klibi ve ‘Save The Date’ temalı çekimler yer alıyor. Ayrıca söz, nişan ve kına çekimleri için de Foto Kadraj’dan yardım alabilirsiniz. Stüdyoda veya platoda çekim yapabilen firma tarihi mekanlarda, doğal alanlarda, deniz kenarında, ormanda, parkta ve sokakta/caddede çekim gerçekleştirebiliyor.

Ekipman

Foto Kadraj Gebze çekimler sırasında profesyonel sonuçlar elde etmek için son teknoloji ekipmanlar kullanıyor. Kullanılan ekipmanlar arasında kameranın yanında drone ve Jimmy jib bulunuyor. Bunlara ek olarak Go Pro’dan da yardım alınıyor. Kullanılan ekipmanlar sayesinde hem fotoğraf çekimleri hem de düğün hikayesi/klibi gibi video kayıtları oldukça kaliteli bir şekilde teslim ediliyor.

Baskı Hizmetleri

Firma fotoğraf çekimlerini dijital baskı halinde teslim ediyor. Buna ek olarak Foto Kadraj USB bellekle de dijital kopyaların teslimini gerçekleştiriyor. Ortalama 3 hafta süren teslimin sonucunda panoramik baskı ve cep albüm baskısı gibi baskılar çiftlerin elinde oluyor. En mutlu anlarını evlerinde sergilemek isteyen çiftler için kanvas tablo baskısı da mevcut.

Foto Kadraj Gebze Düğün Fotoğrafçısı çiftlere araçla ulaşım imkanı sunuyor. Erken rezervasyona özel avantajlar ve ödemede kolaylık olanakları da mevcut. Çiftin isteklerini ön plana koyan Foto Kadraj’la çalışmak ve fiyat bilgisi almak için ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ formunu doldurabilirsiniz. Arzu ederseniz sayfada görebileceğiniz telefon numarasını çevirebilir, ekibimizle iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0850 532 01 64
 • Adres:

  Hacıhalil Mahallesi 1212 Sokak No 5:E

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Foto Kadraj Yol Haritası

Foto Kadraj Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Ceren & Alper

Düğün Tarihi: 06.08.2022


Dış çekim aşırı eğlenceli geçti, çok eğlendik güldük, Emre beyin güzel enerjisi ve samimiyeti sayesinde çekim boyunca hiç yabancılık çekmedik dış çekim klibimizi tamamen onun zevkine bıraktık ve sonuç mükemmel oldu ,albümümüzü biraz pahalı seçtik ama gerçekten verdiğimiz parayı sonuna kadar... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.