Buket Altındal Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Başiskele, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Ayça Cankurt Fotoğrafçılık
45 5 11

İzmit

Ayça Cankurt Fotoğrafçılık

1.000 TL'den az
Konsept çekim
Diamond Ajans
40 4 9

İzmit

Diamond Ajans

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Liya Fotoğrafçılık
48 5

Derince

Liya Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Bir düğün çekiminden neler bekliyorsanız tüm isteklerinizin karşılanacağı en doğal ortamlarda rüya gibi bir çekim yaşamanızı sağlıyoruz. Kocaeli fotoğrafçıları arasında ismimizden başarıyla söz ettirdiğimiz markamızın bugüne kadar çok sayıda çift çekimi oldu. Hayalleri gerçeğe dönüştürmeye özen gösterdiğimiz çalışmalarımızla tanışacak sıradaki çift belki de siz olabilirsiniz.

Alanında uzman, profesyonel ve fotoğrafçılık sanatına gönül vermiş bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Tecrübelerimizle en doğru açıları tespit ediyor, beklentilerinizin karşılanacağı bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Kişiye özel konsept çalışmalarımızla tarzınızı yansıtıyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek hangi fotoğrafçılık hizmetini almak istediğinizi öğreniyoruz. Ömrünüz boyunca saklayacağınız fotoğraf albümünüzün nasıl detaylara sahip olmasını beklediğinizi ilgiyle dinliyoruz. Çalışmalarımızdan da örnekler paylaşarak hizmet kalitemize ve yeteneklerimize dair bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Önceliğimiz daima sizin memnuniyetini olduğu için sizin isteklerinize göre çekim hazırlıklarımızı yapıyoruz.

Dış çekimlerde en öne çıkan konuların başında mekan tercihinin neresi olacağı yer alıyor. Sahil kenarı, doğayla iç içe bir ortamda çekimlerinizi yapabiliyoruz. İl dışına çıkma imkanımızla da dilerseniz Türkiye’nin göz alıcı mekanlarında çekimlerinizi yapabiliriz. Çekimlerde her zaman kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. İçten, en doğal hallerinizi kayıt altına alarak harika bir albüme sahip olmanızı sağlıyoruz. Çekiminizde poz ve duruş gibi konularda zaman zaman size yönlendirmelerde bulunsak da genellikle sizi rahat bırakıyor ve doğallığın ön plana çıktığı bir çekim yapıyoruz.

Çekiminiz bitince elde ettiğimiz görüntüleri bilgisayarda düzenliyoruz. Albüm için son hale getirerek kısa sürede albümünüzün hazırlıklarınızı tamamlıyoruz. Elimizdeki size ait tüm görüntüleri de orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz.

Siz de Kocaeli fotoğrafçıları arasında bir tercih yapacaksanız hizmet içeriklerimizi ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan form yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Buket Altındal

 • Adres: Başiskele /Kocaeli

Buket Altındal Photography Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!