Bk Dijital Sanat

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Başiskele, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Diamond Ajans
40 4 9

İzmit

Diamond Ajans

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Liya Fotoğrafçılık
48 5

Derince

Liya Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Ayça Cankurt Fotoğrafçılık
45 5 11

İzmit

Ayça Cankurt Fotoğrafçılık

1.000 TL'den az
Konsept çekim

Hakkında

Merhaba. İsmim Bedirhan Köksal. 2012 yılından itibaren Kocaeli’de düğün fotoğrafı pozlarının nasıl olmasıyla ilgili size tavsiyeler veriyor, özel gün çekimlerinizi yapıyorum.

Kendi kendime başladığım bu yolculukta keşfettiğim en güzel şeylerden biri de her pikselde farklı renk tonlarının oluşuydu. Bu da benim mesleğimi sevmeme sebep oldu. Şimdi ise o renk tonlarını profesyonelce yakalıyor, onları doğru yerde kullanıyorum.

Peki, sizinle nasıl bir süreç izliyoruz?

İlk olarak çekimizi nasıl istediğinize karar veriyorsunuz. Bu aşamada size yaptığım çekimleri gösteriyor, farklı çekim türlerini anlatıyorum. Save the date, trash day ya da dış çekim alternetiflerinden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Ardından farklı bir konsept olmasını isterseniz bunu bana bildiriyorsunuz. Böylelikle ben de o konseptle ilgili gerekli araştırmaları yapıyorum. Çekimler esnasında kullanılması gereken objeler varsa temin ediyorum. Albüm çekimi olacaksa da nasıl bir albüm düşündüğünüzü bana iletiyorsunuz. Örneğin tek günde çekilmiş ve birbirinin devamı niteliğinde olan pozlar mı yoksa ayrı ayrı günlerde çekilmiş, her duygunuzun farklı kıyafetlerin içindeyken yer aldığı fotoğraflar mı? Bunun da kararını verdikten sonra gelelim çekim gününü anlatmaya.

Düğün günüyse eğer sizinle kuaförden itibaren maceramı başlıyor. Sizin maceranıza ben de eşlik ediyorum. Her anınızı yakalıyorum. İlk çıkışınız, ilk dansınız, evet deyişiniz ve daha birçoğu… Ardından bu fotoğraflardan oluşan birkaç dakikalık kısa bir video hazırlayıp size teslim ediyorum. Save the date çekimleriyse başkalarından farklı bir hava yakalayacağımız mekânımızı belirliyoruz. Ardından çekim günü kullanacağımız dekoratiflere kadar her şey hazır hâlde buluşuyoruz. Trash day çekimleri olacaksa da mutlaka sizin denize girmenizi istiyorum ki çekimin bir anlamı olsun…

Tabii ki sadece düğün değil aynı zamanda nişan, kına gecesi ya da farklı özel gün çekimlerinizi de yapıyorum. İzmit’te düğün fotoğrafları konseptlerini sizin fotoğraflarınıza uyguluyorum. Eğer siz de böyle bir fotoğrafçıyla çalışmak isterseniz sayfada yer alan formu doldurup teklif al butonuna basabilirsiniz.

İletişim

Bedirhan Köksal

 • Adres: Tepecik Mahallesi Yakacık Caddesi No:13 41140 Başiskele/Kocaeli

Bk Dijital Sanat Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!