Stüdyo Tayfun

E-posta Gönder

Stüdyo Tayfun

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün hikayesi

Çekim Türleri

Merkez, Kırklareli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Ufuk Şumnulu Photography
5 12 11

Merkez

Ufuk Şumnulu Photography

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Tefo Foto
47 1 10

Merkez

Tefo Foto

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Hayatınızda bir kez yaşayacağınız mutluluklarınızı kayıt altına alacak ekibimiz, profesyonel hizmetleri ile karşınızda. Her biri kendi alanında uzman kadromuz ile hayallerinize hitap eden birbirinden güzel çekim konseptleri hazırladık sizler için. Günceli takip ettiğimiz, teknik ve görsel anlamda kendimizi sürekli geliştirdiğimizden özgün konseptler üzerinde rahatlıkla çalışabiliyoruz. Tabii bunlardan bahsetmeden önce bir ön görüşme gerçekleştirdiğimizi bilmelisiniz. Mekan seçimi ve detaylı planlama yaptığımız bu ön görüşmeyi bir tanışma aşaması olarak da görebilirsiniz.

Stüdyo Tayfun olarak çektiğimiz fotoğrafları bir ömür boyu ilk günkü kalitesiyle saklamanızı istiyoruz. İşte bu yüzden de son teknolojiyle üretilmiş ekipmanlar kullanmayı tercih ediyoruz. Ömrünüzde bir kez yaşayacağınız mutlulukların değerini bilen, istek ve beklentilerinize değer veren bir ekibiz. Hal böyle olunca her konuda bizden yardım ve danışmanlık alabiliyorsunuz. Çekilen fotoğraflardan en beğendiklerinizi seçtiğinizde, dış tasarımına yine sizin karar verdiğiniz muhteşem bir düğün albümüne sahip olacağınızı unutmayın! Bu arada düğün fotoğrafları dışında save the date, nişan çekimi, katalog çekimi, stüdyo çekimi, düğün belgeseli ve düğün hikayesi çekimleri de yapabildiğimizi söylemek isteriz.

Belirlediğimiz tarih ve saatte Kırklareli dış mekan fotoğrafçısı olarak yanınızda olacağız evet ama fotoğraflarınızı nerede çekmemiz gerektiğini hiç düşündünüz mü? Bir göl kenarı mı, orman mı yoksa sizin için anlam ifade eden özel bir alan mı? Kararınızı verin ve gerisini profesyonel ekibimizin yetenekli ellerine bırakın! Kırklareli’nin en güzel mekanlarında hatta isterseniz şehir dışında en doğal anlarınızı ölümsüzleştirip size teslim etmek için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız, yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz, bekliyoruz!

İletişim

Tayfun Aşık

 • Adres: Merkez TekirdağYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!