Burak Yıldırım Kapadokya

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Melikgazi, Kayseri

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 6 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 5 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Kapadonya'nın eşsiz atmosferinde kendimize has (ÖZEL) mekanlarda çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz

Önerilen Firmalar

Enes Korkmazyürek Düğün Fotoğrafçısı
27 4 8

Melikgazi

Enes Korkmazyürek Düğün Fotoğrafçısı

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Bekir Işık (Gökhan Color)
28 2 13

Melikgazi

Bekir Işık (Gökhan Color)

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Hayalinizi süsleyen düğününüzü birbirinden güzel fotoğraflarla ölümsüzleştirmek ister misiniz? Kayseri’de kurucumuz Burak Yıldırım tarafından kurulan fotoğraf stüdyomuzda beklentilerinizin karşılandığı harika bir çekim süreci yaşayabilirsiniz.

1983 doğumlu olan kurucumuz Burak Yıldırım fotoğrafçılık mesleğine başlarken idolü gazeteci ve fotoğrafçı olan babası Metin Yıldırım’dır. Teorik fotoğrafçılık, farklı baskı teknikleri, boyama, kara kalem ve fotoğraf işleme üzerine çeşitli çalışmalar yapan Burak Bey sektörde edindiği tecrübelerle fotoğraf stüdyomuzda çalışmalarını sürdürüyor. Profesyonel bir ekibe sahip olduğumuz stüdyomuzda düğün, kına gecesi, nişan, katalog çekimleri gibi kurgusal fotoğraf çalışmaları yapıyoruz.

Siz de çekiminiz için bizimle çalışmak isterseniz çekimden önce sizi stüdyomuzda ağırlıyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi, beğendiğiniz konseptleri detaylı olarak konuşuyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler göstererek karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyor.

Dış çekimlerde mekan tercihi fotoğrafın yansıttığı duyguyu doğrudan etkileyen konuların başında geliyor. Çekimler için daima özel mekanlar tercih ediyoruz. Kapadokya’nın kendine has dokusunu yansıtan çok sayıda çalışmamızı özgün içeriklerimizle çeşitlendirerek her çiftte farklı bir görüntü elde ediyoruz. Mekanlarda çekim yapmak için sizin yerinize gerekli izinleri alıyoruz.

Çekimler sırasında size ekibimizle birlikte eşlik ediyoruz. Keyifli bir çekim süreci yaşamanız ortaya çıkacak fotoğrafların güzelliğini etkilediğinden kendinizi rahat hissetmenizi ve doğal davranmanızı istiyoruz. Kullandığımız kaliteli ekipmanlarla da sizi pek çok farklı açıdan çekiyoruz. Çekim bittiğinde ise elde ettiğimiz tüm görüntüleri bilgisayar ortamında düzenleyerek kolayca albümünüzü oluşturuyoruz.

Siz de Kayseri düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Burak Yıldırım Kapadokya markasının şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan telefon numarası, mail adresi ve iletişim formu kanallarıyla bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak ve mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Burak Yıldırım

 • Adres: Merkez: Kayseri Cd. Hükümet Konağı Karşısı No:5 Nevşehir

Burak Yıldırım Kapadokya Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!