Yenican Foto

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Buca, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Metin Otu Photography
25 8

Konak

Metin Otu Photography

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
İzmirfotoğrafçım
43 10

Konak

İzmirfotoğrafçım

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı
218 21

Konak

Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli

Hakkında

Fotoğraf bir anı ise anılarınızı gelin birlikte ölümsüzleştirelim. Mesleğimizi severe yapıyor, aşkınızı fotoğraf karelerine en iyi şekilde yansıtıyoruz. Foto Yenican İzmir olarak uzun yıllar boyunca Buca’da profesyonel fotoğrafçılık alanında hizmet veriyor, çiftlerin ailelerin en özel günlerini kaydediyoruz.

Hayatınızın en anlamlı günü olan düğününüz için uzun bir hazırlık aşaması geçirdiniz. Gelinliğinizi, aksesuarlarınızı, düğün mekânınızı özenle seçtiniz. Heyecanlı gününüzü yıllar sonra da aynı hislerle anımsatan fotoğraf kareleriyle buluşturuyoruz sizi. Sizin kadar fotoğraf çekimlerinde biz de heyecanlanıyor, dinamik ve eğlenceli bir çekim günü geçirmenizi sağlıyoruz.

Düğün günü ve düğünden önce çekimler gerçekleştirebiliyoruz. Çekim günü hakkında tavsiye isterseniz organizasyonunuzu gerçekleştireceğiniz gün dışında zamanımızın bol stresinizin al olduğu bir günü tercih edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğimiz andan itibaren isteklerinizi ve beklentilerinizi not ediyor, çekim tarzımız hakkında size bilgi veriyoruz. Gerçekleştireceğimiz dış mekân fotoğrafı çekimleri için mevsime göre çekim saatimizi belirliyoruz.

Doğal pozlar yakalamak bizim işimiz. Aşkın doğayla buluşmasından ortaya çıkan fotoğraf karelerine bayılıyoruz. Çekimlerinizi gerçekleştirebileceğimiz birçok mekân alternatifi sunuyoruz. Peki nerelerde mi çekim yapıyoruz? Gün batımında deniz kenarlarında, ağaçlarla çevrili yeşilin her tonuna hâkim olan ormanlarda, tarihi mekânlarda, Ege kasabalarında ve istediğiniz her mekânda çekimlerimizi gerçekleştirebiliyoruz.

Birbirinden farklı çekim türü kullanabiliyoruz. Son dönem çiftler tarafından oldukça tercih edilen düğün tarihinizi fotoğraflarla ilân edebileceğiniz save the date, çılgın çekim olarak adlandırdığımız trashday, düğün belgeseli ve düğün klibi başlıca gerçekleştirdiğimiz çekim türleridir.

Foto Yenican Evka 1 Buca’da bulunan stüdyomuz şehir merkezinde olduğundan dolayı size size ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilmeniz için sizi stüdyomuza bekliyoruz. Bizimle sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Sancar Yenican

 • Adres: Buca İzmir

Yenican Foto Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!