Uluç Ersen Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Tire, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Düğün Mahzeni
30 4

Konak

Düğün Mahzeni

2.000-3.000 TL
Düğün belgeseli
Digital Atölye
29 16 8

Karşıyaka

Digital Atölye

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Tunca Fotoğraf
90 12

Konak

Tunca Fotoğraf

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

2018 yılından beri kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışıyla çiftlerin en özel anlarını unutulmaz kılan Uluç Ersen İzmir düğün fotoğrafçısı şimdi de sizin düğün gününüzde mutluluğunuza fark yaratan bakış açısıyla ortak olmak için hizmetinizde.

Üç kişilik işini aşkla ve özenle yapan bir ekiple çalışıyoruz. Çekimleriniz boyunca sizi özel hissettirecek hizmetler sunuyoruz. Düğün gününüzde her detayın kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle çektiğimiz her karenin her detayıyla sizi mutlu etmesi için titiz bir çalışma yürütüyoruz.

Sektöre adımımızı ilk attığımız günden beri kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz. Bu nedenle de çekimlerinizde son derece profesyonel ekipmanlar kullanıyoruz. Sektörümüzdeki son teknolojik gelişmelere iyi bir şekilde adapte olarak ve donanımlarımızı devamlı yenileyerek de size her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Kullandığımız son teknoloji ekipmanlar ve ışıklandırmalar sayesinde her karenin kusursuz olmasını sağlıyoruz. Bu profesyonel ekipmanlar fotoğrafçılık tekniklerini ve ışığı ustalıkla kullanan ekibimizin elleriyle birleşince ortaya çıkan sonuçlar elbette ki muhteşem oluyor.

Çekimlerinize başlamadan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmede sizin düğün fotoğraflarınıza ve videolarınıza dair tüm hayallerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Ardından çektiğimiz her kareyle bu hayallerinizin ötesine geçmek için özenle çalışmalarımıza başlıyoruz. Yaptığımız bu ön görüşmelerde sizin çekimlerinizde nasıl bir konsept istediğinizi ve çekimlerinizin yapılacağı lokasyonu belirliyoruz. Mutlu çiftler için sınır tanımıyor fark yaratan hizmetlerimizi şehir dışında da sunuyoruz.

Siz de düğün gününüzden kalan en özel anılarınızın profesyonel bir ekiple kusursuz ve eşsiz olmasını istiyorsanız, diğer İzmir düğün fotoğrafçıları arasından bizi güvenle tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazlasını öğrenmek ve fiyat teklifi almak için de sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Uluç Ersen

 • Adres: Tire/İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!