Stüdyo Nisan

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Buca, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Pena Weddings
41 8 8

Bornova

Pena Weddings

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Happy Day VIP Fotoğrafçılık
80 9

Bornova

Happy Day VIP Fotoğrafçılık

1.500-2.000 TL
Düğün hikayesi
Pukka Wedding
28 3 2

Konak

Pukka Wedding

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli

Hakkında

Hayatınızın en özel gününü üzerinden yıllar geçse de aynı heyecanlı size yansıtan fotoğraf karelerine sahip olmak istiyorsanız sizi Stüdyo Nisan’a davet ediyoruz. Profesyonel ve güle yüzlü kadroya sahibiz İzmir Buca’da uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Düğün fotoğrafçılığı başta olmak üzere olduk fotoğrafçılığı ve bebek fotoğrafçılığı alanında da faaliyet gösteriyoruz.

Çekimlerin her aşamasında titizlikle çalışıyor ve sizi kusursuz fotoğraflarınızla buluşmayı amaçlıyoruz. En ayrıntısına kadar çekimlerde her noktaya dikkat ediyoruz. Gözümüzden bir şey kaçmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Stresli ve bir o kadar heyecanlısınız biliyoruz. Rahat pozlar verebilmeniz için sizi eğlendiriyor, neşelendiriyor duruşunuz hakkında size doğru yönlendirmeler yapıyoruz.

Fotoğraflarınızı çekmeye hazırlık aşamanızdan kuaförden başlıyoruz. Arkadaşlarınız ve ailenizle gittiniz kuaförde eğlenceli video ve fotoğraflarınızı çekiyoruz. Dış mekân çekiminde de birden fazla mekâna gidiyor doğallığınızın ön planda olduğu kareler yakalıyoruz. Gün boyu çektiğimiz fotoğrafları birleştirerek düğün klibinizi oluşturuyoruz.

Birbirinden farklı çekim türleriyle en eğlenceli anlarınızı kaydediyoruz. En güzel sahillere giderek düğün gününüzü duyurabileceğin save the date çekimi ve çılgın çiftler için üstelerini kirletebilecek alanlarda Trashday çekimi gerçekleştiriyoruz.

Fotoğraf çekimi için birçok mekân alternatifi sunuyoruz. Denize sıfır konumda, sadece sizin olacağınız sahillerinde, doğayı seven çiftler için yemyeşil ağaçların bulunduğu ormanlarda ve bahçelerde çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Tüm ekip olarak fotoğraflarınıza her baktığınızda özel anlarınızı tekrar tekrar yaşayacağınız fotoğraflarınız olmasını için titizlikle çalışıyoruz. Fotoğraf ve videolarınızı çekim sonrası orijinal kopyalarıyla birlikte kısa süre içerisinde teslim ediyoruz.

Hayallerinizin gerçekleşeceği bu mutlu gününüzü kaydetmeye talibiz. Eğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Nisan Özkul

 • Adres: Şirinkapı Mahallesi, Gazi Osman Paşa Cd. 141/A, 35400 Buca/İzmir

Stüdyo Nisan Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!