Stüdyo Beyaz

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Aliağa, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Tunca Fotoğraf
90 12

Konak

Tunca Fotoğraf

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Düğün Mahzeni
30 4

Konak

Düğün Mahzeni

2.000-3.000 TL
Düğün belgeseli
Happy Day VIP Fotoğrafçılık
80 9

Bornova

Happy Day VIP Fotoğrafçılık

1.500-2.000 TL
Düğün hikayesi

Hakkında

Hayatınızın en özel anlarını fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirmek için düşlerinizi en iyi şekilde yansıtacak bir yer arıyorsanız Stüdyo Beyaz Aliağa’da sizi bekliyoruz.

Profesyonel bir ekiple uzun zamandır birlikte çalışıyoruz. Karşımıza çıkan her çiftin farklı bir hikayesi olduğunun farkındayız. Sizinle tanışarak aşkınızın hikayesini ve karakterlerinizi öğreniyoruz. Edinmiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda dış çekiminizin nasıl detaylara sahip olacağını şekillendiriyoruz. Düğün fotoğraflarını etkileyici kılan unsurlardan biri de şüphesiz doğru arka plan tercihi oluyor. Doğayla iç içe bir mekan, tarihi güzelliklerin ön plana çıktığı bir köşk, deniz kıyısı ya da yakın mesafede bulunan tatil beldelerini fotoğrafınızın arka fonu olması için tercih edebilirsiniz. Siz nereyi uygun görür ve kendinizi ait hissederseniz biz ekibimizle size orada eşlik ediyoruz. Çekim günü için uygun bir akış planlayarak uygulamaya koyuluyoruz. Çekim esnasında içinizden geldiği gibi davranmanızı ve rol yapmamamızı istiyoruz. Kamera yapaylığı hemen fark edeceği için yıllar sonra pişman olacağınız görüntülerle karşılaşmanızı istemeyiz. Çekimler bittikten sonra fotoğraflarınızı bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Işık oyunları, gölgelendirme ve belirginleştirme gibi efektlerle fotoğrafınıza sanatsal bir bakış açısı katıyoruz. Fotoğraflarınızın tüm hazırlıkları tamamlandığında ise orijinal kopyalarıyla birlikte albümlerinizi size teslim ediyoruz.

En özel anlarınızı ömrünüz boyunca hatırlayacağınız fotoğraflar için işinizi şansa bırakmayacağınıza inanıyoruz. En az sizin kadar özenli çalışan ekibimizle tanıştığınızda siz de “İyi ki!” diyecek ve elinize geçen fotoğraf kareleri karşısında duygulanacaksınız. Kusursuz bir hizmet için Aliağa’da sizi bekliyoruz. Eğer siz de İzmir düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Stüdyo Beyaz’ın objektifinden çıkan karelerle bir albüm oluşturmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

Ozan Çiçek

 • Adres: Fevzi Paşa Cad. No:76/1-B, 35800

Stüdyo Beyaz Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!