Stüdyo Bahar

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türleri

Buca, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Happy Day VIP Fotoğrafçılık
80 9

Bornova

Happy Day VIP Fotoğrafçılık

1.500-2.000 TL
Düğün hikayesi
Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı
218 21

Konak

Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Pena Weddings
41 8 8

Bornova

Pena Weddings

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Hayatınızın en özel anlarını geleceğe götürüyor, profesyonel ekibimizle birlikte düğün fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Stüdyo Bahar olarak İzmir Buca’da faaliyet gösteriyor, İzmir ‘de ve yakın ilerde dış mekân fotoğraf çekimi hizmeti veriyoruz. Hayatınızın en özel günü ve uzun bir hazırlık süreci geçirdiniz. Biz de ekip olarak özel günlerin değerini biliyor, mu mutlu gününüzde yanınızda olarak tarzınıza uygun çekimler gerçekleştiriyoruz.

İstekleriniz doğrultusunda çekim tarzımızı belirliyor, birbirinden farklı mekân alternatifleri sunarak gün içerisinde 2 farklı mekânda çekim gerçekleştirebiliyoruz. Fotoğraflarınızda doğanın yansımalarını görmek istiyorsanız ormanlık alanda, çim kır bahçesinde deniz kenarların ve tarihi mekânlarda çekimler gerçekleştiriyoruz.

Fotoğraf ve videolarınızı rötuş ve düzenleme işlemini bitirdikten sonra orijinal kopyalarıyla ve albümle birlikte teslim ediyoruz. Albüm paket içeriğimizden bahsetmek gerekirse; Albüm 50 poz fotoğraftan oluşuyor ve albüm kapağınıza sizin seçeceğiniz fotoğrafı koyuyoruz. Aile albümü, panoramik albüm ve kanvas tablo seçeneklerimiz de mevcuttur.

Her bütçeye uygun paket fiyatlarımızla fark yaratıyoruz. Dönem dönem güvenilir iş ortaklarımız olan kuaför, berber ve organizasyon firmalarıyla anlaşıyor ve araba süslemesinin, gelin saç ve makyajın, damat tıraşının ve dış mekâna çekimin içinde bulunduğu uygu fiyatlı düğün kampanyaları yapıyoruz. Düğün fotoğrafları dışında; nişan, kına gecesi, bebek ve çocuk fotoğrafları çekim hizmeti de veriyoruz.

Buca fotoğrafçıları arasında çiftler tarafından tercih edilen bir adresiz. İşimizi aşkınızın enerjisiyle mutlulukla yapıyor, çekim sırasında sizinle birlikte eğlenceli dakikalar geçiriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgiye sahip olabilmeniz için sizi stüdyomuza davet ediyoruz. Siz de düğün fotoğraflarınızın profesyonel bir ekip tarafından çekilmesini istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

Sevda Ekizoğlu

 • Adres: Göksu Mahallesi, 637/4. Sk. No:76, 35380 Buca/İzmir

Stüdyo Bahar Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!