Pukka Wedding

E-posta Gönder

0232 335 5925

2 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Konak, İzmir

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 1 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin istekleri doğrultusunda pek çok mekânda çekim yapıyoruz.

Hakkında

Kahkahalarla ve gözyaşlarıyla geçirdiğiniz aynı zamanda bütün duyguları birlikte yaşadığınız güne ait fotoğrafların eksiksiz mi olmasını istiyoruz? Öncelikle bu isteğinizde haklı olduğunuzu söyleyerek başlayalım söze. Biz Pukka Wedding olarak bu hizmeti karşılayabildiğimizi söylemek istiyoruz. Sizin en özel gününüze ait hiçbir detayı kaçırmıyoruz.

Şunu bir hayal edin. Sabah uyandınız ve aylarca beklediğiniz o büyük gün gelmiş. Hatta sadece sizin beklediğiniz değil aynı zamanda ailenizin, dostlarınızın ve sizi seven onlarca insanın beklediği gün… Evden ilk çıkışınızdan itibaren her anın fotoğraflarının çekildiğini düşünün şimdi de. Kuaföre gidişiniz, oradaki hazırlık sürecinizde yaşadığınız mutluluk. Ardından hazırlığınız bitince yaşanan duygusal anlar… Birkaç damla sevinç gözyaşları ve dahası sizi ilk gördüğü anda damadın aşk dolu bakışları… Aynı anda yaşadığınız onca duygunun ayrı ayrı yakalandığını düşünün. Hatta onlardan kısa bir video yapıldığını da düşünebilirsiniz.

Kuaförden çıkışınızla birlikte dış çekim sürecimiz başlıyor. Tabii arzunuza göre dış çekimi başka bir gün de yapabiliyoruz. Anlaşmamız dahilinde save the date ya da trash day konseptli fotoğraflar da çekebiliyoruz. Bunlar hakkında kısaca bahsedecek olursak da save the date fotoğrafları düğün gününden önce çekiliyor. Arzunuza göre kıyafetlerde serbest olabileceğiniz gibi gelinliğe yakın bir elbise de tercih edebiliyorsunuz. Trash day ise düğünden sonra elde edilen fotoğraflara deniyor. Özellikle gelinlik ve damatlığınızla olduğunuz günde kumsal yürürken ya da denize girdiğiniz anda fotoğraflarınızı çekiyoruz. Anlayacağınız üstünüzü rahatça kirletebileceğiniz bir konsept yaratılmış oluyor.

Peki, nerelerde çekim yapıyoruz?

Bu soruyu da şöyle cevaplandırabiliriz. Tabii ki ilk olarak İzmir’de düğün fotoğraflarınızı çekiyoruz. Farklı lokasyonlara gidiyor, mümkün olduğunca fotoğraflar için kullanılmamış ve keşfedilmemiş yerler arıyoruz. Bunun dışında yakın çevredeki şehirlere de gidiyoruz.

Çekimler esnasında kendinizi tıpkı düğün gününüzdeki gibi özel hissetmek istiyorsanız sayfadaki formu doldurup teklif al butonuna basarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ozan Korkmaz

 • Telefon: 0232 335 5925
 • Adres: Hilton Oteli Z 43, Konak/ İzmir

Pukka Wedding Yol Haritası

2 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


A&A

Arzu & Atakan

Düğün Tarihi: 25.07.2019

Çekimlerimiz çok keyifli ve eğlenceli geçti düğünümüzde her an dakika çekime devam edildi herkese tavsiye edebilirim albümleri ve düğün hikayemizi aldığımızda çok beğendik kaliteli bir çekimdi Ozan beye çok teşekkür ederiz

G&A

Gülde & Alper

Düğün Tarihi: 30.08.2015

5 yıl önce evlendik ve düğün videomuz dahil olmak üzere nişan ve evlilik albümlerimizi Pukka'ya yaptırdık. Ozan Bey çok efendi. çok saygılı, işinin hakkını veren pırıl pırıl biri... Öz kardeşim gibi sevdim. Bu arada kendim görsel sanatlar uzmanıyım. 18 yıldır bu işi profesyonel olarak icra... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!