Pi Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

0232 335 5592

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Bornova, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Save the date, Düğün klibi
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

YF Photo Video
47 5

Balçova

YF Photo Video

......

Mcpwed
25 11

Balçova

Mcpwed

......

Mertcan Gürbüz Photography
37 5 6

Karabağlar

Mertcan Gürbüz Photography

......

Hakkında

Hayatınızın en mutlu gününü bir ömür boyu unutulmayacak benzersiz hatıralara dönüştürmemizi ister misiniz? Elbette istersiniz, düğün ve nişan merasimleri gibi özel gün organizasyonlarında çiçeği burnunda çiftlerle birlikte olup onlara hizmet vermek ve heyecanlarını paylaşmaktan büyük keyif duyuyoruz. Peki biz kim miyiz? Hemen anlatalım.

Pi Fotoğrafçılık olarak uzun yıllardır İzmir Bornova fotoğraf stüdyoları arasında yer alıyoruz. Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde geldiğimiz nokta kalabilmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. İşini severek yapan ve bir o kadar yetenekli profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Ekibimizin iş yapma biçimi ile birleştirerek çok daha başarılı olmamızı sağlayan bir diğer etkense ekipmanımız, son teknoloji ve kaliteli ekipmanlar kullanarak çalışıyoruz.

Bir stüdyo olduğumuzdan ötürü çekimlerimizi hem burada hem de çiftlerimizin istediği herhangi bir dış mekanda gerçekleştirebiliyoruz. Bu konuda karar çiftimize ait olduğu için isteklerine saygı duyuyoruz. Eğer akıllarında özellikle bir mekan yoksa bu kez doğal veya tarihi güzelliğe sahip pek çok seçeneğimizi onlara sunarak seçimlerine yardımcı oluyoruz. Referans olarak da daha önceki çalışmalarımıza göz atmalarını sağlıyoruz.

Fotoğraf haricinde kamera çekimleri de yapıyoruz. Düğün günü hazırlıktan törene kadar geçen zamanı veya çekim esnasında kaydedilen görüntüleri bir araya getirerek birbirinden güzel düğün hikayeleri veya klipleri ortaya çıkarabiliyoruz. Kaliteli kameralarımız sayesinde görüntüde yüksek çözünürlük sunuyoruz. Hem fotoğraflardan oluşan albümü hem de bu videolarınızı en kısa sürede teslim edeceğimizden şüpheniz olmasın.

Pi Fotoğrafçılık ailesi olarak Bornova düğün fotoğrafçısı arayışınıza bir son vermeyi çok isteriz. Eğer en mutlu gününüzü emin ellere emanet etmek ve dolayısıyla hayal ettiğiniz albüme kavuşmak isterseniz bize güvenebilirsiniz. Hizmet detaylarımız öğrenmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz sayfanın yan tarafında bulunan formu kolayca doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

ILGIT GEDİK

 • Telefon: 0232 335 5592

 • Adres: manavkuyu mah.249/2 sok. 15/A MANAVKUYU /BAYRAKLI/İZMİR

Pi Fotoğrafçılık Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.