Onur Kartal Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türleri

Buca, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Happy Day VIP Fotoğrafçılık
80 9

Bornova

Happy Day VIP Fotoğrafçılık

1.500-2.000 TL
Düğün hikayesi
Butikwed
146 13 10

Konak

Butikwed

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı
218 21

Konak

Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli

Hakkında

Bugüne kadar çektiğimiz sayısız fotoğraf ile sevginin her haline şahit olduk. Kâh güldük, kâh duygulandık. Ama her çekimin sonunda çiftlerimizin yüzündeki tebessümü gördüğümüz an başardığımızı hissettik. Onur Kartal Photography olarak İzmir’de güzel anıları sonsuza dek kaydediyoruz. Kaydedilmesini istediğiniz anılarınız varsa, biz bu hizmeti en iyi şekilde almanız için hazırız!

Gülücüklerinizi, birbirinize aşkla bakışınızı ve mutluluğunuzu ölümsüzleştirmek için çıktığımız bu yolda 2012 senesinden beri kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. En önemli gününüzü ölümsüzleştirmenin verdiği büyük sorumlulukla çalışıyor, çiftlerimizin istek ve beklentilerini tam olarak karşılamak için hiçbir detayı atlamıyoruz. Bu güzel ve heyecanlı anları profesyonel bir şekilde kaydediyor ve yıllar sonra birbirinden güzel fotoğraflar ile düğününüzü ilk günkü haliyle hatırlamanızı sağlıyoruz. İzmir’deki düğün fotoğrafçıları arasından bizi tercih ederek siz de hayal ettiğiniz fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

Düğün hikâyesi, düğün klibi, düğün belgeseli gibi isteklerinizi de eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Aynı zamanda sevdiklerinize düğün tarihinizi sosyal medyada hatırlatacağınız fotoğraf ya da videolar çekebiliyor ya da düğününüzden sonra gelinlik ve damatlığın kirlenmesini önemsemeden gerçekleştirdiğimiz trash day çekimleri ile yaratıcılığımızı kullanabiliyoruz.

İsterseniz İzmir’in her yerinde isterseniz de İzmir çevresinde dış mekân çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Hayal ettiğiniz yerlerde, dilediğiniz konsept ile birbirinden güzel fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Tabii ki Onur Kartal Photography farkıyla!

Düğün fotoğraflarının oldukça önemli bir konu olduğunu düşünüyoruz. Tüm fotoğrafların, çiftlerin içine sinmesini amaçlıyoruz. Bu yüzden çekimlerimiz saatler sürebiliyor. Tüm günü size ayırabilmek, gerekli hazırlıkları eksiksiz bir şekilde tamamlamak ve çekim sürecinizi detaylı bir şekilde planlamak için bizimle istediğiniz tarihten en az 1 ay önce iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Profesyonel ekibimiz ile birlikte bir hikâye yazmaya biz hazırız, ya siz?

Mutluluk, Onur Kartal Photography fotoğraf karelerinde gizli! Siz de bu karelere sahip olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Onur Kartal

 • Adres: Buca/İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!