Murat Meral Wedding

E-posta Gönder

0232 335 5956

3 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Hayır

Stüdyo Çekimi

Karşıyaka, İzmir

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün hikayesi, Düğün klibi, Nişan çekimi, Save the date, Konsept çekim, Katalog çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerimizin tercih ve zevklerine göre önerilerinde bulunup ortak kararlaştırdığımız mekanlarda çekimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Kampanyalar ve Paketler

Murat Meral Wedding

Süper 2'li Paket %30 İndirimle 2.250 TL!

Düğün.com çiftlerine özel Ekim ayının sonuna kadar;

Süper 2'li Paket %30 İndirimle 2.250 TL!

Paket Detayları;
- Dış çekim
- Dış çekim videosu
- Drone çekimi
- Sosyal medya klibi
- 30*80 büyük albüm
- 2 aile albümü
- 50*70 poster

Randevu için arayınız!

Son gün 31/10/2019

Murat Meral Wedding

Süper 2'li Paket (Albümsüz ) %40 İndirimle 1.800 TL!

Düğün.com çiftlerine özel Ekim ayının sonuna kadar;

Süper 2'li Paket ( Albümsüz ) %40 İndirimle 1.800 TL!

Paket Detayları;
- Dış çekim
- Dış çekim videosu
- Drone çekimi
- Sosyal medya klibi

Randevu için arayınız!

Son gün 31/10/2019


Hakkında

Ben Murat Meral, 2011-2012 yıllarında hobi olarak ilgilenmeye başladığım fotoğrafçılığı şu anda profesyonel sanatçı kimliğim ile sürdürüyorum. “Sanatçı kimliğim ile” diyorum; çünkü fotoğraf çekmenin, özünde iyi bir sanat ruhu gerektirdiğine inanıyorum.

Fotoğrafçılık ile uğraşanların ve tabii ki profesyonel olarak fotoğrafçılık mesleğini icra edenlerin oldukça iyi bir göze sahip olmaları gerektiği aşikâr. Bu yeteneğin bende fazlası ile olduğunu düşünüyorum. Öyle ki çok yoğun ilgim ve yeteneğim, lisans eğitimini aldığım elektrik-elektronik mühendisliği bölümünü bırakmama dahi sebep oldu. İnsanın kendini bulduğu, çok severek yaptığı bir mesleği tercih etmenin, başarıyı da beraberinde getireceğine inanıyorum. Bu sebeple yönümü büyük bir aşk ile icra ettiğim fotoğrafçılığa çevirdim ve şu anda Karşıyaka düğün fotoğrafçısı İzmir Murat Meral Wedding ismini taşıyan markamla sizinleyim.

Kendimden ve fotoğrafçılığa bakış açımdan kısaca bahsettikten sonra şimdi düğün çekimleri için ekipçe nasıl çalıştığımızdan bahsedelim:

Eğer fotoğraf çekimi gerçekleştireceksek asistanlarımla çekimlerinizi tamamlıyoruz. Video çekimlerinde ise en az 2-3 kişilik ekibim ile çekim yapıyoruz. Her iki tür çekimde de son teknolojiye sahip ekipmanlar ile çalışıyoruz. Teknolojinin fotoğrafçılık sektörüne kattığı en iyi icatlardan biri olan drone sayesinde film sahnelerini aratmayacak kalitedeki video çekimleri yapabiliyoruz.

Düğün fotoğrafları dendiğinde son yıllarda büyük bir ivme kazanan dış mekân çekimlerinden ayrıca bahsetmekte yarar var. Yeni mekânlar keşfetmek ve size sunmak en önemli çalışma prensiplerimizden biri. Belirlediğiniz konsepte ya da mekân çeşidine göre önerilerde bulunuyor, mekâna karar verdikten sonra da çekimleri yapıyoruz. İyi bir göz ve ayrıntıları kaçırmayan bakış açısıyla ortaya özel kareler çıkacağının garantisini veriyoruz.

Bir diğer çalışma prensibimiz de bir günü sadece bir çifte ayırmamız. Çok uzak olmayan mesafeler için sizden herhangi bir ek ücret talebinde bulunmadığımızı da belirtmek isterim.

Düğün çekimleriniz için gelin damat çekimi paketimizden yararlanabileceğiniz gibi ihtiyaçlarınıza istinaden size özel bir paket de oluşturabiliriz. Murat Meral Wedding İzmir düğün fotoğrafı fiyatları için bilgi almak ve bizi daha yakından tanımak isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerini kullanarak veya formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Murat Meral

 • Telefon: 0232 335 5956

 • Adres: 6139 Sok. Dedebaşı Mah. Yasemin Apt No:7 Karşıyaka/İzmir, Turkey

Murat Meral Wedding Yol Haritası

3 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


N&C

Nihan & Canip

Düğün Tarihi: 26.08.2019

Kendileriyle çok eğlenceli bir gün geçirdik. Enerjileri ve samimiyetleri nedeniyle o güne sadece fotoğraf çekimi demek yanlış olur :) pozlar ve fotoğraf kalitesi de bi o kadar güzel. İsteklerimize ve sorularımıza hızlı ve olumlu dönütler aldık. Tekrar çoook teşekkür ederiz Murat Meral Wedding 😊
Murat Meral Wedding

Murat Meral Wedding
İçten yorumunuz için teşekkür ederiz. Bizde sizinle çekim yapmaktan çok memnun kaldık. Bir nebzede olsun yüzünüzü güldürebildiysek ne mutlu bize. Eğlenceli ve doğal bir çifttimiz. Güzel bir iş çıkardık beraber Çook MUTLU olunnn :)) MURAT MERAL


İ&İ

İmren & İsmet

Düğün Tarihi: 09.06.2019

İletişim kurduğumuz andan itibaren saat kaç olursa olsun bize olumlu geri dönüşleriyle kafamızda soru işareti bırakmadan çekime gitmemizi sağladınız .
Buluştuğumuzda güleryüz ve samimiyetiniz ile heyecanımızı minumum seviyeye indirip daha doğal pozlar çıkarmamızı sağladınız , daha önce yan...
devamı 
Murat Meral Wedding

Murat Meral Wedding
Sevgili İmren ve İsmet ( Güzel çiftimiz ) sizinle tanıştığımıza gerçekten çok memnun olduk. Samimiyetiniz, doğallığınız, güler yüzünüz sayesinde size çabuk ısınarak başarılı bir çekim gerçekleştirdik. Birbirimizden aldığımız güzel enerji sayesinde her şey çok güzel geçti :) Sizi zorlamamıza rağmen pozlarda hiç sıkılmadan dediğimiz pozları yaptınız. Geçirdiğimiz güzel ve eğlenceli saatlerden sonra arkadaşlığımız sadece çekim gününden ibaret kalmayacaktır. Bizde sizi seviyoruzzzz ♥️ Murat Meral


Y&A

Yağmur & Arhan

Düğün Tarihi: 02.02.2019

Bayıldım bayıldım bayıldım.Bir çekim bu kadar güzel geçer.Kendileri bizimle çok ilgilendi, biz mutlu olalım diye çok uğraştı.Tercih eden pişman olmaz.Emin olabilirler...
Murat Meral Wedding

Murat Meral Wedding
İşimiz sizin mutluluğunuza bir nebzede olsa katkıda bulunmak. Sizin gibi tatlı sempatik çiftler karşımıza çıktığında da bu kaçınılmaz oluyor :) Ömür boyu mutluluklar dilerizzzz sizlere Yağmur & Arhan


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!