Meri Fotoğraf

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türleri

Buca, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Papyon Foto
23 2 26

Konak

Papyon Foto

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı
218 21

Konak

Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Pena Weddings
41 8 8

Bornova

Pena Weddings

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Düğününüzü en iyi şekilde hatırlamak için en doğru yol fotoğraflardır. Bu fotoğraflara seneler sonra baktığınızda içiniz burkulur bazen. Bazen de yüzünüzde büyük bir gülümsemenin sebebi olur. Biz Meri Fotoğraf olarak her baktığınızda düğün gününüzü tekrar yaşamanızı, tekrar heyecanlanmanızı ve bu anların tekrar canlanmasını sağlamak için fotoğraflarınızı çekmek istiyoruz. Bu fotoğraf kerelerine kendi dokunuşumuzu yapmak, özgünlük ve yaratıcığımızı katmak istiyoruz. İşte bu yüzden de bu anlarınızda yanınızda olmak ve mutluluğunuza yakından şahitlik etmek istiyoruz.

Hizmet anlayışımızdan kısaca bahsetmek gerekirse; sektöre girdiğimizden beri çiftlerin memnuniyetlerini odaklanıyor, her işlemde bunu sağlamayı amaçlıyoruz. İstek ve beklentilerini ön planda tutuyor, bunun için de çiftlerimizi yakından tanımamız gerektiğini düşünüyoruz. Önce nasıl fotoğraflar istedikleri, tarzları, stilleri, beğenileri ve bunun gibi konularda bilgi sahibi oluyoruz. Biz de imkânlarımızdan bahsediyor, karşılıklı bir iletişim sürecinden sonra çekim türünü ve tarihini belirliyoruz.

Profesyonel aksesuar ve ekipmanlarımız sayesinde çiftlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz. Düğün fotoğraflarının yanı sıra düğün hikayelerini de oluşturabiliyoruz. Tüm tecrübe ve bilgi birikimlerimizi kullanıyor, sevginizi yansıtacak hikayeler hazırlıyoruz.

Çiftlerin sıklıkla tercih ettiği dış çekimler için de pek çok avantaj sunuyoruz. İzmir dış çekim mekanları arasında en çok tercih edilen yerler olan Çeşme, Alaçatı, Karşıyaka, Foça ve Efes gibi noktalarda birbirinden güzel fotoğraf karelerine imza atıyoruz.

İzmir düğün fotoğrafçılarından ayrıldığımız noktalardan biri de çekim imkânlarımız! Sadece dış çekim ve düğün hikayesi ile sınırlı kalmıyor, drone çekimi imkânı da sunuyoruz. Kısacası, sevginizi her yerden kaydetmek istiyorsanız, adresiniz Meri Fotoğraf olmalı!

Tüm bu imkanlardan yararlanarak düğününüzü hikayeleştirmek ve sonsuza dek sürmesini sağlamak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

İrem Atmaca

 • Adres: Buca/İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!