İzmir Fotoğraf Atölyesi

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türleri

Buca, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Saat
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Doğal ışığı kullanarak yaptığımız çekimleri daha çok seviyoruz. Doğal mekanlarda çekim yapmayı tercih ediyoruz. Çekim yapacağımız yer için çiftlerimizin zevkine göre birlikte karar veriyoruz. İzmir içi yada izmir dışı birçok farklı noktada çekim yapıyoruz. Hiçbir sınırımız yok çekim yeri konusunda

Önerilen Firmalar

Digital Atölye
29 16 8

Karşıyaka

Digital Atölye

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Happy Day VIP Fotoğrafçılık
80 9

Bornova

Happy Day VIP Fotoğrafçılık

1.500-2.000 TL
Düğün hikayesi
Tunca Fotoğraf
90 12

Konak

Tunca Fotoğraf

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

20 yılı aşan bir süredir fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyor ve her türden özel âna şahitlik ederek ölümsüzleştirilmesini sağlıyoruz. Şimdiye dek özellikle organizasyon fotoğrafçılığına yönelik çalışmalar yaptık ve bu alanda kendimizi bir hayli geliştirdik. Genç, dinamik, yetenekli, işini severek yapan ve güle yüzlü profesyonellerden oluşan sağlam bir ekibe sahibiz. Hem ön planda olup çekimlerine katılan fotoğrafçı ve kameramanlarımız hem de arka planda kurgu ve görsel düzenlemeleri yapan tasarımcılarımız sayesinde çok iyi işler başarabiliyor ve ünümüzü günden güne artırabiliyoruz. Stüdyomuz İzmir Fotoğraf Atölyesi Buca’da bulunuyor ve şehir merkezli konumu ile ziyaretçilerini ağırlıyor.

Özel gün ve organizasyon fotoğrafçılığı alanında yoğunluklu olarak çalışıyoruz ve elbette ki en çok da düğünler için tercih ediliyoruz. Dünyaevine girecek olan çiftlerle bir araya gelmek ve hem onların hayalleri gerçekleştirmek hem de heyecanlarını paylaşmak bizim için de çok değerli. Yıllarca unutulmayacak bu özel günde onlara harika hatıralar bırakmak için elimizden geleni yapıyoruz. Onlarla yalnızca ticarete dayalı bir ilişki kurmuyor, çekimlerimizle samimi bir ortam yaratarak ailemizin bir parçası olmalarını sağlıyoruz.

Şimdiye dek sayısız çiftle çalıştık ve her birinden de harika geri dönüşler aldık. Bu geniş porföy sayesinde inanılmaz tecrübeler elde ettik. Artık bir düğün çiftinin isteyebilecekleri her şeye ve tüm arzularına hakimiz. Onlarla birlikte İzmir başta olmak üzere Türkiye’de istedikleri her yere gidiyor ve dış mekan çekimlerini benzersiz konseptler ile gerçekleştiriyoruz. Dilerlerse halka açık olmayan platoda da çekim yapabiliyoruz. Üstelik kamera çekimleri de yapıyor ve uzun veya kısa video içerikleri oluşturuyoruz. Düğün hikayesi ise bunlardan en çok tercih edilenlerden biri.

Bize dair bilmeniz gereken daha çok şey var ve öğrenmek isterseniz yandaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. Fotoğraf Atölyesi olarak İzmir Buca fotoğraf stüdyoları arasında farkımızı göstermek için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Sadik Alataş

 • Adres: İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!