Gökhan Bilici Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Buca, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Pena Weddings
41 8 8

Bornova

Pena Weddings

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
İzmirfotoğrafçım
43 10

Konak

İzmirfotoğrafçım

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Happy Day VIP Fotoğrafçılık
80 9

Bornova

Happy Day VIP Fotoğrafçılık

1.500-2.000 TL
Düğün hikayesi

Hakkında

Düğün fotoğraflarınızın başrolü sizsiniz. Gökhan Bilici Photography olarak biz de bu anları bütün profesyonelliğimizle ölümsüzleştiriyoruz. Profesyonel fotoğraf çekimi, dış mekân çekimleri, katalog, ajans, afiş, reklam çekimleri alanında İzmir Buca’da faaliyet gösteriyoruz. Ekibimizle birlikte çiftlerin mutlu günlerinde yanında olarak eğlence ve sanatın harmanıyla ortaya aşkı çağrıştıran fotoğraflar çıkarıyoruz.

Teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Düğün fotoğraf trendlerinin günden güne değişmesiyle birlikte çekimlerimizde drone ve profesyonel kamera kullanarak fotoğraflarınızda kaliteli olmasını sağlıyoruz. Fotoğraf çekmeyi iş olarak görmüyor çekimlerin her aşamasında sizin kadar biz de eğleniyoruz. Düğün fotoğrafı çekiminde sizinle konuşarak tarzınızı belirliyoruz. İsteklerinizi yerine getirmek için sizi dinliyor farklı alternatifler sunuyoruz.

Çekim türlerimiz neler mi?

-Düğün tarihini farklı bir şekilde duyurmak isteyen çiftler için sakin sahillere giderek save the date çekimi gerçekleştiriyoruz. Çektiğimiz fotoğrafın üstüne düğün tarihinizi yazarak sevdiklerinizle paylaşmanız için hazır hale getiriyoruz.
-Düğünden sonra eğlenceli bir çekim tarzı olan Trashday çekimiyle denize girip çılgınlıklar yaptığınız hallerinizi kareliyoruz.
-Gün boyu çektiğimiz fotoğraf ve videoların montajlanması ve birleştirilmesi sonucu düğün belgeselinizi oluşturuyor video klipin arkasına sevdiğiniz aşk şarkınızı ekliyoruz.
-Konsept bir dış çekim gerçekleştirmek istiyorsanız sahillere tak ve dekorlar, ağaçlara çiçekli hasırdan yapma salıncak kuruyoruz ve böylelikle fotoğraflarınıza hareketlilik katıyoruz.

Birbirinden farklı mekân alternatiflerimizle gün boyu istediğiniz yerde çekimler yapabiliyoruz. Doğada yüz yıllık ağaçların çevrelediği kır alanında, yeşil ve kahve renginin birçok tonuna rastladığımız boş arazilerde, deniz ve kumun ihtişamlı manzarasına sahip sahillerde, tarihi mekânlarda dış çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Siz de İzmir düğün fotoğrafçısı arayışındaysanız hizmetlerimi hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Gökhan Bilici

 • Adres: Buca Şirinyer

Gökhan Bilici Photography Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!