Foto Güven

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Buca, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

İzmir Düğün Hikayesi
74 1 8

Konak

İzmir Düğün Hikayesi

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Happy Day VIP Fotoğrafçılık
80 9

Bornova

Happy Day VIP Fotoğrafçılık

1.500-2.000 TL
Düğün hikayesi
Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı
218 21

Konak

Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli

Hakkında

Yıllardır hayalini kurduğunuz düğün gününüzde zaman içinde bulunduğunuz heyecanla akıp geçer. O özel günden geriye ise düğün fotoğraflarınız ve videolarınız kalır. Biz Foto Güven Buca olarak profesyonel ekibimizle bu çok özel anılarınızda hayallerinizin ötesine geçip, size her detayıyla kusursuz anılar bırakmak için hizmet sunuyoruz. Bugüne kadar pek çok çiftin en güzel günlerinde mutluluklarına ortak olup, onlara muhteşem anılar bıraktık. Şimdi de size bakmaya doyamayacağınız anılar bırakmak için sizi bekliyoruz.

Öncelikle çekimlerimizin tamamında son derece profesyonel ekipmanlar kullandığımızı bilmenizi istiyoruz. Teknolojik gelişmelere iyi bir şekilde adapte olarak aşkınıza gökyüzünden de şahitlik ediyoruz. Dış çekim için bizi tercih eden çiftlere drone çekimi hediyesi gibi fırsatlar sunuyoruz.

Çekimlerinize başlamadan önce düğün fotoğraflarınıza ve videolarınıza dair hayallerinizi öğrenmek için sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmede edindiğimiz bilgiler ışığında hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hazırlıklara başlıyoruz. Çekimlerinizi tamamen size özel karelerle, özgün pozlarla yapıyoruz. Bu sayede düğün anılarınızda her bir detayın sizi anlatmasını sağlıyoruz.

Düğün fotoğraflarınızda toprak tonlarındaki bohem çekimlerden, rengarenk canlı çekimlere kadar her konsepte uygun düğün fotoğrafları elde edebiliyoruz. Düğün fotoğraflarınıza sizin içten gülüşlerinizin ve bakışlarınızın güzellik kattığına inanıyoruz. Bu nedenle her konseptte esas olarak en saf duygularınızı kadraja yansıtmaya çok özen gösteriyoruz.

Düğün videolarınızda son teknoloji ekipmanlarla sinematik çekimler yapıyoruz. Düğün klibi, düğün belgeseli, düğün hikayesi gibi dilediğiniz her türde çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Dilerseniz düğün gününüzün birbirinden güzel her anını ölümsüz kılmak için tam gün video hizmetimizle düğününüzün başından sonuna kadar mutluluğunuza ortak oluyoruz.

Siz de Foto Güven İzmir ile kusursuz düğün fotoğraflarına ve videolarına sahip olmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazlasını öğrenebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Mustafa Bey

 • Adres: Mehmet Akif Cad. No:13/A Şirinyer-BucaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!