Korhan Işık Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Aliağa, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin istekleri doğrultusunda pek çok mekânda çekim yapıyorum.

Önerilen Firmalar

Pena Weddings
41 8 8

Bornova

Pena Weddings

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Digital Atölye
29 16 8

Karşıyaka

Digital Atölye

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Metin Otu Photography
25 8

Konak

Metin Otu Photography

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli

Hakkında

Fotoğraflardaki detayların arasında kendinizi kaybettiğiniz ve İzmir’de düğün fotoğrafları çeken birini mi arıyorsunuz? O hâlde sayfama hoş geldiniz. Ben Korhan Işık. Yıllardır fotoğraf sektörü ile iç içe olduğumu söyleyerek başlayayım söze….

Nasıl ki her yazarın kendine ait cümleleri, her müzisyenin farklı yetenekleri varsa her fotoğrafçının da kendine ait bir tarzı olmalı. Bunu yakalayabilmek için de yolların çok çalışmaktan geçtiğini söylemek istiyorum.

Gelelim ne tarz çalıştığıma. Öncelikle tabii ki herkes gibi ben de fotoğraflara bakılınca bunu Korhan Işık çekmiş cümlesini duymak istiyorum. Bundan dolayıdır ki detaylara fazlasıyla yer veriyorum. Etrafta bulunan objeler, kullandığımız farklı dekorasyon ürünleri, sizin takılarınız ve daha pek çoğu...

Fotoğraflarınızı çekerken en doğal anlarınızı yakalıyorum. Birbirinize aşk dolu bakışlarınız görenlerin içini ısıtırken, kahkahalarınız da adeta kulaklarında çınlıyor. Farklı poz önerileri sayesinde de yaratıcı bir albüme sahip oluyorsunuz. Örneğin kendinizi bir üzüm bağında düşünün. İlk olarak fotoğraflarınızı dış ortamda çekiyorum. Bağların arasında siz yürürken, yanlarından geçip gittiğiniz üzümler ve yeşil yapraklar adeta sizi selamlıyor. Ardından şarap mahzenine geçiyoruz. Rustik temanın hâkim olduğu alanda fıçıların arasında çok orijinal pozlar yakalıyorum. Şarap bardağının ön kadrajda olduğu fotoğrafta arka planı flu yapabiliyorum. Aynı şeyin tam tersinin olması da pek mümkün tabii. Bardak ön planda olmasına rağmen bulanık olurken, siz de arkada gayet net oluyorsunuz.

Arzunuza göre sahilde düğün fotoğraflarınızı çekebiliyorum. İster gelinliğinizle isterseniz de dış çekim için aldığınız kıyafetlerinizle poz vermeniz mümkün oluyor. Dilerseniz arka planda deniz olan fakat kumsal değil de kayalıkların bulunduğu alanlara da gidebiliyoruz. Anlayacağınız sizin istekleriniz ve hayalleriniz doğrultusunda çekimlere yön veriyoruz.

Tüm bu anlattıklarımdan sonra siz de daha farklı çalışmaları olan bir fotoğrafçıyla anlaşmak ve İzmir’de dış çekim ücretleri hakkında bilgi almak isterseniz sayfadaki formu eksiksiz doldurarak bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

Korhan Hasim Işık

Korhan Işık

 • Adres: İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!