Derya&Cenk Foto Stüdyo

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Buca, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Metin Otu Photography
25 8

Konak

Metin Otu Photography

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Pukka Wedding
28 3 2

Konak

Pukka Wedding

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı
218 21

Konak

Sibel Alan - Mutlu Gün Fotoğrafçısı

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli

Hakkında

Profesyonel dış çekim hizmetimizle aşkınızı karemize eşsiz bir şekilde yansıtıyoruz. Derya & Cenk Foto Stüdyo olarak uzun yıllar boyunca İzmir Buca fotoğrafçıları arasında hizmet veriyor, en özel anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Yaratıcı ve deneyimli kadromuzla birlikte her anlamda profesyonelliği hissedeceğiniz fotoğraf kareleri ortaya çıkarmak için de özenle çalışıyoruz.

Mutlu bir hayata “Evet” diyeceğiniz düğün gününüzü yıllar sonrasında da aynı heyecanla hatırlamak istemez misiniz? Özel günlerin değeri tarifsizdir. Biz de tüm ekip olarak bu değerli günlerinizi son teknoloji ekipmanlar kullanarak kadrajımıza alıyor, dış mekân çekimi için tüm süreçleri özenle yürütüyoruz. Amacımız fotoğraflarınızı elinize aldığınızda mutluluk ve parlayan yüzlerinizi görebilmek!

Günün en güzel saatlerinde en özel mekânlarda aşkınızı fotoğraf karelerine yansıtıyoruz. Yaratıcılığımızla da fotoğraflarınıza fark yaratıyoruz. Öncelikle ilk görüşmemizde ne tarz fotoğraflar istediğinizi öğreniyor, isteklerinize uygun olarak size özel konseptler de geliştirebiliyoruz. Gelin damat dış çekimlerimizden örnekler gösteriyor, size kendimizi daha yakından tanıtıyoruz. Düğün tarihinizde ya da fotoğraf çekimi için ayıracağınız tam bir günde size randevu oluşturuyoruz.

Dış çekim için İzmir, çevre il ve ilçelerde size mekân önerileri de sunabiliyoruz. Aşkınızı doğal mekânlarda, yemyeşil kır bahçeleri ve ormanlarda, tarihi mekânların muhteşem atmosferinde kaydedebiliyoruz. Çekim sonrasında da fotoğraflarınızın düzenlemesini yaparak beğeneceğiniz albüm ve orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyor, bu süreçte de titizlikle çalışıyoruz.

İzmir düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyor her geçen gün daha fazla çiftle çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Düğün dış çekim hizmetimiz yanında; nişan, söz, kına gecesi, hamilelik dış çekim hizmeti de veriyoruz. Siz de her bütçeye uygun fiyat aralıkları ve hizmet detaylarımızı öğrenmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Derya & Cenk

 • Adres: Çamlıkule Mahallesi, 220/46. Sk. No:12, 35390 Buca Osb/Buca/İzmir, Turkey

Derya&Cenk Foto Stüdyo Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!