Wedding Shot*

Wedding Shot
Wedding Shot ülkemizde daha önce örneği görülmemiş olan bir tarzı beğeninize sunuyor, Tematik Düğün Fotoğrafı. Moda dergilerindeki editoryal ya da moda devi bir markanın sezona özgü reklam çekimleri gibi, Wedding Shot ekibi olarak sizlere stüdyoda ve dış mekanda çekilmek üzere oluşturulmuş, temalar sunuyoruz. Prodüksiyonundan post-prodüksiyonuna, dekorundan vereceğiniz pozlarına kadar uzman ekibimizin incelikle planladığı bu temalar vasıtasıyla memnuniyetinizi garanti altına alıyoruz. İster ağaçların ve çiçeklerin süslediği bir ortamda, ister ihtişamlı koltuk ve perdelerin olduğu bir saray odasında, isterseniz de büyülü bir ortam oluşturduğumuz stüdyo ortamında… Tüm çekimler, retouch, grafik tasarım, baskı ve albüm tema vasıtasıyla bütünleştirildiği için albümün sayfalarını çevirirken baştan sona bir ahenk ve sanatsal bir bütünlük görürsünüz. Tüm bu süreçte hiçbir şey şansa bırakılmaz hatta vereceğiz pozlar için bile ekibimiz uzun süre çalışmış ve en iyi pozları belirlemiştir. Çekimler esnasında sizleri yönlendirecek ve temalara en uygun pozları vermenizde size yardımcı olacaklar.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (6)

+ Yorum Yaz
M&B Mert & Büşra Düğün Tarihi: 04/02/2018

Düğün fotoğrafları bizim en titiz olduğumuz konulardan biriydi ve fotoğraflarımız mükemmel olmalıydı :) Uzun bir süre internetten firmaları araştırdık ve çekilen fotoğraflara baktık sonunda firmanızın bizim için en iyisi olduğuna karar verdik veee kalktık Bursa'dan İstanbul'a geldik. Yok yok deli değiliz, en iyisinin peşindeyiz :) Eğlenceli konsept, yaratıcı detaylar, canlı renkler, fotoğraf kalitesi herşey istediğimiz gibi oldu. Ekibin bıkmadan usanmadan her pozu çekmesi, her daim güler yüzlü olmaları rahat hissettirdi ve bu rahatlık fotoğraflarımıza yansıdı. Sürekli gidip albümümüze bakıyoruz, sanırım bakmaktan hiç vazgeçmeyeceğiz. Ömür boyu mutluluğumuza en değerli anıyı kazandırdığınız için teşekkür ederiz.

S&M Sevde & Murat Düğün Tarihi: 28/01/2018

Öncelikle Weddingshot ekibine çok çok teşekkür ediyorum. Düğünümüzden geriye kalacak olan en değerli şey tabi ki düğün fotoğraflarımız. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu firma ile tanıştım ve iyi ki diyorum. Ekibin kalitesi, anlayışı, dinamik ve güler yüzlü olmaları, modern ve şık detayların olması, kimsede görmediğim pozların olması beni çok mutlu etti. Yirmi yıl sonra bile aynı heyecanla albümüme bakıyor olacağım, bu değerli hatıraya en az bizim kadar önem verdiğiniz için teşekkür ederiz. Sevde&Murat

A&A Ayşe & Aydin Düğün Tarihi: 08/07/2017

İnternette portfolyolarını ilk incelediğimde biraz şüphelerim olmuştu fakat sonunda mükemmel iş çıkarttılar. Weddingshot’ı gerçekten tavsiye ediyorum.

H&B Hatice & Burak Düğün Tarihi: 08/09/2017

Dikkatli çalışan muhteşem bir şirket. Gerek yüz yüze görüşmeleri, gerekse internet ya da telefon görüşmeleri her anlamda iletişimleri kuvvetli. Sorun çözücü ve iş bitirici yönleri ise ayrı avantaj. Çekim süresinde eğleniyor ve yaşamış olduğunuz stresi bir daha hissetmiyorsunuz. Bütün ekip güler yüzlü, anlayışlı, sevecen ve dahası eğer düğün çekiminiz varsa bu güzel ekiple kesin tanışmalısınız.

Z&A Zuhal & Ahmet Düğün Tarihi: 19/08/2017

Buradaki örnek fotoğraflarına bakınca önce bunların düğün fotoğrafı olduğuna inanamadım. Moda çekimleri kadar kaliteli ve hoş fotoğraflardı. Sonra kendileriyle görüştüm, beni albümlerini görmem için ofislerine davet ettiler. Albümleri gördüğümde bir kat daha şaşırdım çünkü albüm kalitesi de fotoğraflar kadar harikaydı. Bu beni acayip rahatlattı. Çekim günü çekime geç kalmamıza rağmen bunu sorun etmediler ve ilgi ve güleryüzlülükle çekimi gerçekleştirdiler. Sonuçta düğün fotoğraflarım hayal ettiğimden bile güzel oldu.

D&M Deniz & Mert Düğün Tarihi: 20/05/2017

Düğünümden aylar önce başlamış olduğum fotoğrafçı arayışında sürekli aynı kareleri görmekten üzülüyordum ki bir anda Wedding Shot’ın sayfasını gördüm. Çektikleri fotoğraflara baktığımda ise kaybetmek üzere olduğum umutlarım yeniden canlandı. İşte aradığım fotoğrafçı tam da bu dedim kendi kendime. Herkeste olmayan, daha modern, daha dinamik ve yenilikçi örneklere sahiptiler. Düğün fotoğrafçımı bulduğumu düşündüm ve biraz daha araştırınca yanılmadığımı fark ettim. İşine aşık ve güzel sanatlar mezunu bir ekip yaptı çekimlerimizi. İşi gerçekten profesyonellere bırakmak insanı rahatlatıyor… Evet, harika düğün fotoğraflarımı Wedding Shot’a çektirdim ve benim gibi bir arayış içinde olan herkese tavsiye ediyorum.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Wedding Shot ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Wedding Shot hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap