Vural Kaya Photography / Videography

1

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin isteklerine göre farklı mekanlarda çekim yapıyorum.

Önerilen Firmalar

Olivo Wedding
108 10 10

Şişli

Olivo Wedding

1.000-1.500 TL
Ajans Red
102 11 182

Bakırköy

Ajans Red

1.500-2.000 TL
Asiye Benli Photography
84 4

Eyüp

Asiye Benli Photography

1.500-2.000 TL

Hakkında

Analog makinalarla tanışıklığım çocukluğumdan geliyor! Aile mesleğimiz olan fotoğrafçılığın sanatsal yönünü keşfettim. Böylece mesleğime karar vermem çok uzun sürmedi! Babadan oğula sürdürdüğümüz Vural Kaya Photography / Videography 26 yıldan fazla süredir faaliyet gösteriyor. Üstelik her zaman en iyi ve kaliteli hizmeti düğün gününüzde yüksek çözünürlüğe sahip HD görüntülerle belgeliyoruz! Drone ve jimmy jib gibi son teknoloji fotoğrafçılık ekipmanlarını da kullanarak düğün günleriniz için en özel çekimleri gerçekleştiriyoruz.

İstanbul düğün fotoğrafçısı olarak bizi tercih ettiğinizde trendlere uygun ve tarzınızı yansıtan farklı çekim türlerini birlikte gerçekleştirebiliyoruz. Mesela; en sevdiğiniz filmin bir sahnesi veya aşkınıza hitap ettiğini düşündüğünüz şarkının klip çekimini tasarlayarak düğün klipleri çekebiliyoruz. Düğün belgeseli veya düğün hikâyesi çekimlerinizi de yapabiliyoruz. Düğün, davet ve her ânının belgelenmesini istediğiniz özel günlerinizde; hazırlık aşamasından gecenin sonuna kadar yanınızda olabiliyoruz. Dış mekân çekimleri konusunda da iddialıyız! Bu yüzden İstanbul’da düğün fotoğrafları nerede çekilir sorusunu siz daha sormadan; biz dış mekân çekimleri için dersimize hazırlandık! İsteklerinize ve çekim türlerinize göre değişiklik gösteren mekânlar belirliyoruz. Save the date veya trashday çekimleri için deniz kenarı, sahil, orman, tarihi mekânları tercih ediyoruz… Konseptler düzenleyerek yapılan unutulmaz çekimlere hazır olun. Bu süre boyunca kendinizi katalog çekiminde hissedeceğinizi de söylemeden geçmeyelim.

Düğün sonrası çekimler de tamamlandığında geriye yalnızca anılarınızı özel belgeler olarak teslim etmek kalıyor. Albümler, dijital baskı ve orijinal kopyalarla anılarınızın belgelerini hazırlıyoruz. Çünkü biliyoruz ki yıllarca özenle saklamak isteyeceğiniz çok özel zamanları yaşayacaksınız.

En profesyonel şekilde sizlere sağlayacağımız bu fırsatlar hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için Vural Kaya Photography / Videography iletişim formunu kullanabilirsiniz. Form ile yalnızca bir tık uzağınızdayız. Bilgilerinizi doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayınız.

İletişim

Vural Kaya

 • Adres: İstanbul

Vural Kaya Photography / Videography Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.