TK Wedding Photography Studio

E-posta Gönder

0216 706 1094

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Maltepe, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Düğün salonları,restorantlar,açık hava mekanları,tekne

Kampanyalar ve Paketler

TK Wedding Photography Studio

Plato Paketimizde Yapılacak Gelin- Damat Çekimlerimizde Mekan Giriş Ücreti Hediyemizdir!

Paket Detayları;

25*70 Albüm
2 Adet Aile Albümü
1 Adet 50*60 Kanvas Tablo
Çekilen Tüm Resimlerin Digital Ortamda Teslimi
1 Dakikalık Sosyal Medya Çekimi

Fırsatı kaçırmayın.

Son gün 10/05/2021


Hakkında

TK Wedding Photography Studio öncülüğünde muhteşem bir çekimin ardından istediğiniz düğün albümüne sahip olmaya hazır mısınız?

10 yılı aşkın tecrübemizle dış çekim, düğün çekimi, ürün çekimi, düğün klipleri ve tanıtım klipleri gibi pek çok alanda faaliyet gösteren bir fotoğrafçılık firmasıyız. İşimizi severek yapıyoruz. Fotoğrafçılık bizim için bir meslekten öte adeta tutku. Çalışmalarımızın tümünde de bunu en iyi şekilde yansıttığımıza inanıyoruz.

Müşterilerimizin istekleri ve kendi bilgi birikimimiz neticesinde ortak bir kanıya vararak çekimlerinizi keyifle gerçekleştiriyoruz. İstekleriniz ile estetik bakış açımızı harmanlıyoruz. Müşterilerimiz yaptıkları ve yapacakları çekimleri kendileri belirliyor. Biz size tüm bu süreçte sadece uyum gösteriyoruz. Eğer kararsızlık yaşayan bir çiftseniz elbette memnuniyetle fikirlerimizden yararlanabilirsiniz. Yine de bizim her zaman tercihimiz kararı sizin vermeniz.

Biz işimizi layığı ile yerine getirmeye çalışan profesyonel bir ekibiz. Sizi de bu kaliteden mahrum bırakmak istemiyoruz. Türkiye'de yer ve mekan fark etmeksizin her noktaya gidebiliyoruz. Çekimlerinizi istediğiniz alanlarda gerçekleştiriyoruz. Eğer aklınıza takılan sorularınız var ise bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Maltepe fotoğrafçıları arasında öne çıkan bir stüdyoyuz. Çekiminizden önce sizinle bir araya gelerek çalışmanızın taslağını oluşturuyoruz. Daha önce yaptığımız çekim örneklerini de sizinle paylaşıyoruz. Her zaman kaliteli ekipmanlar kullanıyor ve görüntü kalitesi yüksek bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Albüm seçeneklerimiz de oldukça fazla. İstediğiniz boyutlarda düğün albümü hazırlıyoruz. Ek olarak kanvas tablo ve bir dakikalık sosyal medya çekimleri de yapıyoruz. Size ait olan tüm görüntüleri ise çalışmamızı tamamladıktan sonra dijital ortamda teslim ediyoruz.

Maltepe düğün fotoğrafçısı TK Wedding Photography Studio ile mutluluğunuzun kayıt altına alınmasını isterseniz sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Tolgahan Kekeçoğlu

 • Telefon: 0216 706 1094
 • Adres: Bağlarbaşı Mahallesi Bağdat Caddesi NO:417/3 Nusretbey İş Merkezi Maltepe/İstanbul

TK Wedding Photography Studio Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!