Stüdyo Panorama

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Bakırköy, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday, Katalog çekimi, Düğün hikayesi, Düğün belgeseli, Düğün klibi
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin talepleri doğrultusunda her türlü mekânda çekim yapabiliyoruz.

Önerilen Firmalar

Sümeyye Çiçek Photography
50 10

Sultangazi

Sümeyye Çiçek Photography

1.000-1.500 TL
Sevde Çelik Photography
50 2 7

Beyoğlu

Sevde Çelik Photography

1.000 TL'den az
Ekol Photography
16

Bahçelievler

Ekol Photography

1.000-1.500 TL

Hakkında

Düğününüzün her ânının ölümsüz bir kare olarak bir ömür boyu sizinle yaşamanızın istemez misiniz? Cevabınızın evet olduğunu duyar gibiyiz zira kim istemez ki ama öyle değil mi? Osman Delil Ay ve ekibi yani Stüdyo Panorama Bakırköy olarak en özel günlerinizden biri olan düğününüzü ölümsüzleştirmek için çalışıyoruz.

Uzun yıllara dayanan tecrübemizin ışığında çekimlerinizi büyük bir titiz ile gerçekleştiriyor, her aşamasından büyük bir keyif alacağınız çekimlerin altına imzamızı atıyoruz. Siz de yer aldığımız Bakırköy içerisinde gelin ve damat çekiminiz için bir fotoğrafçı arıyorsanız, sizi ofisimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı söylemek isteriz.

Özellikler dış mekân çekimleri üzerine sektörde fazlası ile iddialı bir firma olduğumuzu söyleyebiliriz. Çünkü ekibimiz tamamen işini büyük bir tutku ve aşk ile yapan kişilerden oluşuyor. Bu da işimizi en iyi şekilde yapmamız için en büyük motivasyon kaynağımızı oluşturuyor. Sürekli olarak kendimizi yenileme ve geliştirme üzerine çalışıyor, bir sonraki çekimde şu ankinin daha iyisini ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.

Sektöre dair her türlü gelişmeyi de takip ediyor, gelişen teknolojiden nasıl faydalanabileceğimize dair araştırmalar yapıyoruz. Teknolojinin fotoğrafçılık alanına büyük bir katkısı olan drone ile bugüne değin gerçekleştirilen çekim tarzlarının biraz daha dışına çıkarak yaratıcılıkta sınırları zorluyoruz. Drone sayesinde farklı açılardan çekilen kareler ve video çekimleri elde ediyoruz.

Çekim mekânları için ise İstanbul’un tarihi dokusundan yararlanmayı çok seviyoruz. Özellikle, Bizans ve Osmanlı İmparatorluğu için özel bir konum olan Küçükçekmece’de 19. yüzyıl içerisinde Osmanlı zamanında kurulan ve o günlerden bugünlere kadar tarihi yapısının zarar görmesine izin verilmeden korunan Kibrithane; gelin ve damat çekimleri için asla vazgeçemediğimiz yerler arasında başı çekiyor.

Farklı konseptleri bir arada bulabileceğiniz Stüdyo Panorama olarak sizinle çalışmayı çok isteriz. Eğer siz de bizimle çalışmak isterseniz sayfada yer alan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Osman Delil Ay

 • Adres: Bakırköy

Stüdyo Panorama Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.