Stüdyo Koza

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Çekmeköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Selçuk İnci Photography
205 14 42

Kadıköy

Selçuk İnci Photography

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
ATS VIP Fotoğraf Platosu
533 1 7

Beykoz

ATS VIP Fotoğraf Platosu

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Fâtıma Şeyma Oruç
22 2

Şile

Fâtıma Şeyma Oruç

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Mutluluğu paylaşmak ister misiniz? O halde en özel fotoğraf karelerinde bizim imzamız olsun! “Evet” dediğiniz bu anı ölümsüzleştirelim, yıllar sonra bile kaliteli baskısı ve profesyonel ellerde çekilmiş karelere bakmak isterseniz Stüdyo Koza Çekmeköy adresini tercih edebilirsiniz.

Hayallerinizi sınırlandırmadığınız, yaratıcı ve bir o kadar da keyifli bir fotoğraf çekimine hazır olun! Farklı çekim tarzlarıyla da gelişen fotoğraf trendine ayak uyduruyor, sektörde yeniliklere imza atıyoruz. Öncelikle buluşuyor, keyifli bir sohbet eşliğinde nasıl bir fotoğraf çekimi istediğinizi öğreniyoruz. Düğün temanıza uygun fotoğraf çekim tarzları hakkında konuşuyoruz.

İster düğün gününde isterseniz de düğün sonrasında çekim yapabiliyoruz. Arzu ederseniz düğün öncesinde de bir fotoğraf çekimi gerçekleştiriyoruz. Dış mekanda gerçekleşecek fotoğraf çekimi için özel alanlar belirliyor, hayalleri süsleyen mekânlarda buluşuyoruz. Tek bir yere bağlı kalmadan farklı mekânlarda ideal bir çekim gerçekleştiriyoruz.

Kimi gelin adayları doğanın tüm güzelliklerinin serildiği orman ya da bahçede çekim yapmak istiyor. Bu doğrultu da save the date çekimi ya da konsept çekim planlaması yapıyoruz. Böylece özel fotoğraf kareleri ortaya çıkarıyoruz.

Bazı gelin adayları ise kapalı alanda bir çekim istiyor. Gereken ışık ve ekipmana sahibiz. Böylece düşük ışıkta bile kaliteli fotoğraflara ulaşabiliyoruz.

Düğün gününde yaptığımız çekimlerde ise hazırlık aşamasından başlayarak kayıt altına alıyor, videonuzu barkovizyon aracılığıyla davetlilerinize izletebiliyoruz. Dilerseniz düğününüzü kısa bir videoya da dönüştürebiliyor, o günleri zaman geçtikten sonra bile yâd etmenizi sağlıyoruz.

Video ve fotoğrafları en kısa zamanda teslim ediyoruz. Böylece heyecanla beklediğiniz fotoğraflara hemen ulaşabiliyorsunuz. Montaj ve rötuş işlemlerinde genel olarak istediğiniz renk tonlarını kullanıyoruz.

Eğer siz de sizin düşüncelerinize önem veren, tüm planlamada fikrinizi soran bir firmayla çalışmak isterseniz doğru adres; Çekmeköy düğün fotoğrafçıları arasından Stüdyo Koza olacak. Bize ulaşmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Abdullah Murat Arık

 • Adres: Mehmet Akif Mahallesi, Şahinbey Caddesi, Görgülü Sk. No:6/B, 34782 Çekmeköy

Stüdyo Koza Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!