Studyo Class Foto

E-posta Gönder

0216 706 0821

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türleri

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Düğün hikayesi, Düğün klibi
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? İstanbul içerisinde Dış Çekimlerimiz gerçekleştirdiğimiz mekanlar. Çamlıca Köşkleri, Emirgan Korusu, Yıldız Parkı, Kuzguncuk Sahil, Maltepe Sahil, Pendik Sahil, Galata, Kibrithane, Florya Tesisleri, Bakırköy Botanik Park, Adile Sultan Kasrı, Üsküdar Kız Kulesi, Fenerbahçe Parkı, Beykoz Sahili, Beykoz Ormanı, Belgrand Ormanı, Kilyos Sahil

Kampanyalar ve Paketler

Studyo Class Foto

2021 Erken Rezervasyon; Dış Mekan / Plato Fotoğraf Çekimi + Vip Araç Hizmeti %20 İndirimli

Hazırlığımıza kuaförden başlayıp ekibimizle birlikte çekim alanına gidiyor gün sonuna kadar sizlere vip aracımızla hizmet ediyoruz.

İster platoda ister dış mekanda yapacağınız anlaşmalar için indirimli fiyatlardan yararlanın.

Son gün 31/12/2020

Studyo Class Foto

Kına Dış Mekan Fotoğraf Çekimi %20 İndirimli

25*65 Albüm
50*70 Poster
Aile Albümü

Son gün 31/12/2020


Hakkında

İsteklerinizi sınırlandırmayın. Biz Stüdyo Class olarak hayalinizde şekillendirdiğiniz tüm ayrıntıları fotoğrafınıza yansıtmak için çıktık bu yola. Fotoğrafçı demek sadece iyi poz yakalamak değil iyi duyguyu yakalamaktır esasında.

Ben Taşkın Barış Metinol. Eşimle birlikte başladık bu işe ve biz de bir çift olarak bu yollardan geçtik. Bu yüzden bir düğün fotoğrafında neyin gerektiğini, düğün videosunun hangi uzunlukta olması gerektiğini hatta daha da önemlisi hislerimizin fotoğraf ve videolara yansıyıp yansımadığını anlamak konusunda oldukça tecrübe sahibiyiz.

Biz de biliyoruz ki düğün yapmakla bitmiyor her şey. Düğün gününü tüm ayrıntılarıyla ama sıkmadan yansıtmak, sıradanlıktan uzak fotoğraflar çekmek en az düğün kadar önemli.

Enerjinizi, mutluluğunuzu fotoğraflayabilmek için bir kamera ya da ekipman yeterli değil tabii. Öyle güzel mekanlar seçmeliyiz ki fotoğraflarınız ve videolarınız bütünüyle güzel olsun. Biz de bu yüzden sizin için İstanbul’un en güzel mekanlarına gidiyoruz ve harikalar yaratıyoruz.

En doğal pozlarınızı İstanbul Boğazı kıyısındaki Emirgan Korusu’nda yeşillikler içinde verebilir, eski Yeşilçam filmlerinin çekildiği bu koruda kendi filminizin yıldızı gibi hissedebilirsiniz. İsterseniz İstanbul’un en güzel yerlerini manzarasına dahil eden Çamlıca Köşkleri’ni de tercih edebilirsiniz.

Hatta botanik bahçe, Yıldız Parkı gibi mekanlarda da çekimlerinizi yapmak isteyebilirsiniz tabii. Saydıklarımız sadece birkaç örnek. Önemli olan sizin istediğiniz, kendinizi en mutlu hissedeceğiniz yerler. Siz isteyin biz gidelim.

Günümüzde trendler çok hızlı değişiyor ve biz de Stüdyo Class olarak her gün kendimizi geliştirmeye ve öğrenmeye devam ediyoruz. Baktık çiftlerin düğün günlerinde yanlarında olmak bizi çok mutlu ediyor. Bunu neden kına organizasyonlarına taşımayalım diye düşündük ve artık kına günlerinde de çiftlerin yanındayız.

Siz de düğün hazırlığı içindeyseniz teklif formunu doldurun ve Stüdyo Class fotoğrafları ve videoları ile standartların dışına çıkın.

İletişim

Barış Metinol

Zerrin Avcı Metinol

 • Telefon: 0216 706 0821

 • Adres: Elmalıkent Mah. Bahçeler Sok. Şaşmaz Sitesi No:33 Ümraniye/İstanbul

Studyo Class Foto Yol Haritası

1 yorum


A&M

Aslı & Mehmet

Düğün Tarihi: 14.09.2019

Barış beye ve eşine sonsuz teşekkür ederim! Enerjileriyle günümüzü harika kıldılar. Harika bir çekim gerçekleştirdik. Pozitif enerjileri sayesinde ortaya doğal ve harika kareler çıktı. İyi ki Studyo Class ailesini tercih etmişiz:)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!