Studio PND*

Studio PND
An sizin. Sonsuza kadar. Gelin, yarın izlerken gözünüzden mutluluk yaşları dökülecek görüntüleri bugün çekelim. Studio PND olarak en çok önem verdiğimiz şey, her çifte özgün ve tarzlarına uygun çalışmak. Portfolyomuzda göreceğiniz gibi her çalışma birbirinden farklı.. Çünkü her çift farklı. Son teknoloji ekipmanlarımızı modern ve özenli çalışmalarla harmanlayan Studio PND ekibi unutulmayacak çekimler için sizi bekliyor.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (4)

+ Yorum Yaz
D&A Deniz & Adem Düğün Tarihi: 12/10/2017

Harika bir çekim oldu. Çok memnun kaldık. Fotoğraflara bayıldım. Mehmet Bey de çok yardımcı oldu sağolsun. Keşke hava biraz daha güzel olsaydı ama ona da yapacak birşey yok.

M&E Merve & Emir Düğün Tarihi: 17/09/2017

İş etiği ve dakikliklerine hayran kaldık açıkçası. Bu coğrafyada işini doğru düzgün yapan kişilerin sayısı az olduğu için Studio Pnd'ye minnettarız. Her türlü sorumuza yorulmadan cevap verdiler ve bizimle çok iyi ilgilendiler.

M&A Merve & Ali Düğün Tarihi: 05/01/2017

Mehmet bey ve Studio Pnd ekibine verdikleri profesyonel ve güleryüzlü hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

S&H Sevil & Hakkı Düğün Tarihi: 18/08/2016

Fotoğrafçıyı seçmek sürecin en sıkıntılı anlarından biri.. İyi ki Pnd'yi seçmişim dedirtti bize Mehmet Bey. Neşeli, rahat, mesleğinin de erbabı oluşu sebebiyle herkese öneriyorum.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Studio PND ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Studio PND hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap