Stüdyo Seyfi

E-posta Gönder

0212 963 1904

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Güngören, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Trashday, Düğün klibi, Save the date, Katalog çekimi, Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Düğün belgeseli, Konsept çekim
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Hakkında

Fotoğrafçılığı sadece bir meslek olarak görmeyen, işini aşkla yapan bir ekibe sahibiz. Edindiğimiz tecrübelerle hep daha iyisi için çalışıyoruz.

En değerli anlarınızı ölümsüzleştireceğimiz düğün tarihinizden önce her ayrıntıyı sizlerle konuşup, aklınızdaki her soruya cevap vermeye çalışıyoruz. Kurduğumuz dostça ilişkiyi hissederek merak ettiğiniz her şeyi rahatlıkla dile getirebilirsiniz.

Seyfi Fotoğrafçılık Merter olarak isteklerinizi dikkate alıyor, uzman ekibimiz aracılığıyla birçok farklı yöntemi kullanarak fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Ekipmanlarımızın son teknolojiyle üretilmiş olmasına dikkat ediyoruz. Çünkü değerli anlarınızı ölümsüzleştirdiğimiz fotoğraflarınız yıllarca yıpranmasın ve ilk görüntüsünü korusun istiyoruz.

Fotoğraf çekimlerinizi yapacağımız mekan için size birbirinden farklı alternatifler sunuyoruz. Örneğin; sevdiklerinize bir davetiye niteliğinde olan Save The Date çekimi yapacaksak, doğayla iç içe olacağınız ormanlık alanları, düğününüzden sonra gelinlik ve damatlığınızı gönlünüzce kirletebileceğiniz trashday çekimi yapacaksak ise harika kumsallara sahip olan plajları kullanmayı tercih ediyoruz. İsterseniz konsept bir tema belirleyerek fotoğraf çekimlerinizde o temaya uygun aksesuarlar kullanabiliriz. ‘’Konsept çekim’’ diye adlandırılan bu çekim türü her mevsim tercih ediliyor. İster yaz çifti olun isterseniz kış! Biz her mevsim aşkınızın fotoğrafını çekmek için yanınızdayız.

Düğün günü geldiğinde, ekibimiz her anınızda yanınızda olmaya ve isteklerinizi zamanında yerine getirmek için titiz bir çalışma gerçekleştiriyor. Misafirlerinizle doyasıya eğleneceğiniz gecenizdeki detayları kaçırmadan video ve fotoğraflarınızı kayıt altına alıyoruz. İleride tatlı bir tebessümle hatırlayacağınız anılarınızı düğünden kısa bir süre sonra albüm halinde bizden teslim alabilirsiniz.

Hayallerinizi sınırlandırmanıza izin vermiyor isteklerinizi harfiyen yerine getirerek düğün fotoğraflarınıza aşkınızı yansıtıyoruz. Her sorunuza cevap verecek olan güler yüzlü ekibimizle düğün fotoğraflarınız dışında mutlu bir gelecek için ilk adımı attığınız nişan törenleriniz için de hizmet veriyoruz.

Verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Eğer Seyfi Fotoğrafçılık hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Cevdet Bayram

 • Telefon: 0212 963 1904

 • Adres: Gündoğdu Sokak A Blok No:44/1 Merter/İstanbul

Stüdyo Seyfi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!