Saray Fotoğrafçılık Maltepe

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Maltepe, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Medya Hakan Dijital Fotoğrafçılık
37 3 3

Sancaktepe

Medya Hakan Dijital Fotoğrafçılık

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Sima Şatana Photography
86 3 17

Üsküdar

Sima Şatana Photography

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Nev Media
24 2 2

Pendik

Nev Media

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Düğün fotoğraflarınız için profesyonel bir destek almak isterseniz, Uzun süredir çiftlerin fotoğraflarını çeken ve tecrübesi ile sektöre yön veren bir düğün fotoğrafçısıyla tanıştırmak istiyoruz sizleri. Foto Saray, İstanbul’un Maltepe ilçesinde mutluluğunuzda pay sahibi olmak için sabırsızlanıyor!

Yaşadığınız mutluluğa, sevgiye ve heyecana 1992 yılından beri şahit oluyoruz. Öncelikli olarak çekimlerimizin eğlenceli ve keyifli geçmesini amaçlıyoruz. Çekim stresini tamamen unutturmak ve kendinizi evinizde olduğunuz kadar rahat hissettirmek için güler yüzlü ve samimi bir hizmet sunuyoruz. Bu da fotoğraflarınızın son derece doğal olmasını sağlıyor.

Dış çekimler özellikle son yıllarda çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Biz de bu çekimler için tüm olanaklarımızı kullanıyor, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin pek çok yerine gidebiliyoruz. Tarihi bir saray ya da köşk, masmavi denizin komşu olduğu sahil, çiçeklerle donanan bir bahçe ya da boğaz manzarasına şahit olacağınız eşsiz bir nokta. Nerede olmak isterseniz, sizinle birlikte orada olacağız.

Dış çekimlerin yanı sıra sevdiklerinize düğün tarihinizi duyuracağınız save the date çekimleri ve düğününüzden sonra gelinlik ve damatlığınızın kirlenmesini önemsemeden gerçekleştirdiğiniz trash day çekimlerine de imza atabiliyoruz. Bunun yanı sıra video hizmetimiz de bulunuyor. Yaşadığınız bu özel anları benzersiz hatıralara dönüştürmek için bir düğün klibi ya da düğün hikayesi oluşturabiliyoruz.

Bizi Maltepe’deki fotoğrafçılardan farklı kılan en önemli hizmetlerimizden biri de tamamen size özel ürünler tasarlıyor olmamız! Fotoğraflarınızı bir saate, bir kupaya, bir puzzle ya da bunun gibi pek çok ürüne bastırabiliyoruz. En mutlu anlarınızı bu hediyelik eşyalar ile de hatırlayabilirsiniz.

Fotoğrafçılığa olan ilgimiz sayesinde kendimizi pek çok alanda geliştirdik. Bu yüzden yalnızca düğün fotoğrafçılığı değil çocuk, aile ve mezuniyet fotoğrafçılığı da yapabiliyoruz. Özel günlerinizin hepsinde yanınızdayız!

Kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz imkanlarımızdan yararlanmak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Mehmet Yenice

 • Adres: Çınar Mah. Kadir Has Cad. no:30/C Küçükyalı-Maltepe/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!