Saray Fotoğrafçılık Çekmeköy

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Çekmeköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Wedding Photograph & Film
297 1 23

Beykoz

Wedding Photograph & Film

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
İkimizin Hikayesi
257 45 13

Ümraniye

İkimizin Hikayesi

1.000-1.500 TL
Konsept çekim
Dore Wedding & Plato
108 1 15

Kartal

Dore Wedding & Plato

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Yeni trendlere ayak uyduran dış mekan çekimlerinden anne ve babanızın düğün fotoğraflarına benzer fotoğraf elde edeceğimiz stüdyo çekimlerine kadar her isteğinizi karşılayabilecek Saray Fotoğrafçılık İstanbul Çekmeköy’de sizleri bekliyor. Kaliteden ödün vermeyen ve hep daha iyisi için çalışan ekibimizle bu süreci oldukça eğlenceli bir şekilde geçiriyorsunuz. Verdiğimiz hizmetleri merak ediyorsanız hemen detaylara inelim;

Öncelikle hayallerinizi yol göstericimiz kabul ettiğimizi belirtelim. Bu sayede her sürece siz de dahil oluyorsunuz ve her detay içinize sinen bir şekilde şekilleniyor. Planlama aşamasında en az sizin kadar heyecanlanıyor, karar verme sürecini kolaylaştırmak için daha önce çalıştığımız çiftlerin fotoğraflarını gösteriyoruz. Konsept çekimini yaptıktan sonra belirlenen tarih ve saatte çekim mekanında oluyoruz. Mekan demişken, fotoğraf çekimlerinizi bazen doğanın rahatlatıcı huzurunu hissedeceğiniz bir ormanda, bazen denizin aşkınıza şahitlik edeceği bir kumsalda veya bizi eski dönemlere götürecek tarihi bir mekanda gerçekleştiriyoruz. Mekan seçimi konusunda hayallerinizi sınırlandırmanıza hiç gerek yok çünkü biz hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için buradayız! Rahat olun ve bize güvenin.

Sadece fotoğraf çekimi yapmıyor, çekim sürecinde en eğlenceli ve romantik anlarınızı da kayıt altına alabiliyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde, eşinizle olan büyük aşkınızı ve düğün gününüzde yaşanan tüm ayrıntıları da ölümsüzleştirmiş oluyoruz. Çektiğimiz kısa videolardan düğün klibi ve düğün belgeseli oluşturuyoruz. Tüm bu hizmetlerimize ek olarak; düğünden önce, belirlediğimiz bir mekanda save the date, düğünden sonra gelinlik ve damatlığınızı istediğiniz gibi kirletebileceğiniz trash day çekimleri de yaparak tüm ihtiyaçlarınıza tek bir çatı altında çözüm sunuyoruz.

Eğer hizmetlerimiz ve düğün albümünüz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Berrin Hanım

 • Adres: Recep Ayan Caddesi, Şahin Sk. D:No : 1, 34782 Çekmeköy/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!