Rüya Kareler

E-posta Gönder

0216 706 0597

3 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Beykoz, İstanbul

İlçe, İlGenel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 1 haftadan az
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Nişan çekimi, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Save the date, Katalog çekimi
 • Ücret kriteriniz nedir? Saat
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Kendimize Özel Göl Kenarı Eşsiz Platomuzda Çekimlerimizi Gerçekleştiriyoruz.

Hakkında

Rüya Kareler ismi ile fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösterdiğimizi söylesek çalışmalarımızı yürüttüğümüz asıl alanın ne olduğunu tahmin edersiniz? Evet doğru bildiniz, biz düğünler başta olmak üzere özel günlerin en iyi şekilde ölümsüzleştirilmesi için çalışan fotoğraf tutkunlarıyız. Sürekli değişen ve gelişen bir alan olduğu için sürekli olarak dünya trendlerini takip ediyor ve kendi tarzımızla harmanlayarak kullanmaya başlıyoruz. Her çiftin sadece bir kez bu heyecanı yaşadığını bildiğimizden, onları özel hissettirmek ve kendilerine has fotoğraflar ortaya çıkarmak için elimizden geleni yapıyoruz.

İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında karar vermeye çalışıyorsanız size seçiminizde yardımcı olacak bazı detaylardan bahsedebiliriz. Örneğin biz, her biri profesyonel ve alanında uzman kalabalık bir ekibiz ve fotoğraf çekiminde montajına, baskı aşamasından teslimine kadar her detayı özenli bir süreçten geçiriyoruz. Bizimle çalışmayı düşünen çiftlerimizi Kavacık’taki ofisimize davet ediyor, tüm istekleri ve beklentilerini öğrenerek güzel bir planlama yapıyoruz. Bu planlama sürecinde çekimin mekanından konseptine, saatinden tarihine ve diğer tüm detaylarına kadar ayrıntılı bir şekilde belirliyoruz.

Bunu çiftimizin özel isteklerine göre yapabilmekle birlikte dileyenlerin yararlanabilmesi için oluşturduğumuz bazı paketlere sahibiz. Bu paketlerin fiyatları değişkenlik gösterdiği için her çifte uyan bir seçeneğimiz mutlaka oluyor. Peki içerikleri nasıl mı? Paketlerimizde aşağı yukarı neler var görebilmeniz için örnekler verebiliriz. Dış çekimin saati, fotoğraf karesi sayısı, albüm modeli ve tasarımı, orijinal kopyaların teslimi, baskı türü seçimi, aile ve cep albümleri, poster, düğün hikayesi ve benzeri.

Hizmetlerimiz bununla da sınırlı değil. Çekim sırasında çiftlerimizin kendilerini rahat hissedebilmeleri ve en doğal pozları harika bir arka planda yorulmadan verebilmeleri için özel bir platoya sahibiz. Göl kenarında bulunan bu platoda birkaç farklı konsepti yorulmadan çekebiliyoruz. Beykoz düğün fotoğrafçısı bir Rüya Kareler ekibi olarak sizinle çalışmayı çok isteriz. Bilgi ve fiyat teklifi için sayfa üzerinden bize arayarak veya form doldurarak ulaşabilirsiniz.

İletişim

Aylin Özer

 • Telefon: 0216 706 0597

 • Adres: Hasoğlu Plaza K:2 D:47 Kavacık / İstanbul

Rüya Kareler Yol Haritası

3 yorum


D&M

Deren & Mehmet

Düğün Tarihi: 12.09.2019

Çekimlerimize ba yıl dımmm. güleryüzleri ile bizi hemen çekime hızlıca alıştırdılar bütün pozlarımızda güllüyoruz ki biz normalde biraz donuk insanlarız ama sonuç inanılmazdı bizim için beklediğimizden güzeldi kesinlikle rüya kareleri önerebilirim.

T&Ö

Tuğçe & Özkan

Düğün Tarihi: 07.09.2019

Ruya kareler ekibi düğünümüzle alakalı verdiğimiz kararların en iyisiydi. inanılmaz profesonell bir ekiple karşılaştık. Meğer biz fotoğraf çekilirken ne kadar doğalmışız ne kadar çok gülebiliyormuşuz yeni farkettik. :) bugüne kadar en sevmediğim şey fotoğraf çekilmekti. bize fotoğraf çekilmeyi... devamı 

s&b

sena & berk

Düğün Tarihi: 12.06.2019

Çekimlerimizde inanılmaz güzel vakit geçirdik enerjileri mükemmel. albümlerimizde tam zamanında geldi işin başından sonuna kadar herşey söz verdikleri gibiydi tekrar tekrar teşekkürler herşey için..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!