Photoloco34*

Photoloco34
Hayatlarımız boyunca benzersiz ve tekrarlanmayan anlar yaşıyoruz. Bu eşsiz anları fotoğraflarımızla hatırlıyoruz. Fotoğraflarımla hikayelerinizi anlatıyor, otantik ve kendiliğinden gelişen anları yakalayarak canlı veya canlandırılmış duygular oluşturuyoruz. En büyük memnuniyetlerimden biri, müşterilerimin kişiliklerini ve duygularını yakaladığımı hissetmektir. Bu yüzden her karşılaşma, benim için yeni bir deneyim ve her gün farklı fotoğraflar çekebilmek için ilham kaynağıdır. Mutlu anları, eşsiz duyguları paylaşmak ve ölümsüzleştirmek için fotoğraflarımla sizin hikayenizi yansıtmaktan mutluluk duyarım. Amacım; anılarınızı canlandıracak, ailenizi gururlandıracak ve arkadaşlarınızı kıskandıracak fotoğraflar çekmek. Üstelik düğünüzün nerede olduğu hiç farketmez ister bahçenizde olsun, ister egzotik bir kumsalda sizinle anlarınızı paylaşmaya hazırım. Her görünüşü, her hareketi, her gülümsemeyi ve o günün her gözyaşını yakalama taahhüdümdür. İstanbul'da yaşıyorum, İstanbul ve çevresinde çekimlerimi gerçekleştiriyorum ama aynı zamanda etkinliğinize eşlik etmek ve bu güzel anları unutulmaz anılar haline getirmek için şehir dışına ve yurtdışına da seyahat etmeye hazırım. Hayatınızın en önemli gününü profesyonel ellere teslim edin. İstanbul düğün fotoğraf çekimi, dış çekim, düğün hikayesi ve düğün albümü için fiyat teklifi iste!

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (5)

+ Yorum Yaz
E&M Ecenur & Mert Düğün Tarihi: 08/09/2017

Hem muhteşem işiniz için teşekkür ederiz, düğün fotoğraflarımızdan gerçekten şaşırttınız. Fotoğraflar kesinlikle güzel, özel günümüzün her anı yakalamayı başardın. Her görüntüye baktığımızda günün duyguları, gülüşleri ve eğlenceleri hatırlatılıyoruz.Hem profesyonel hem de farklı ama ailemiz ve arkadaşlarımız arasında çok güzel dakikalar yakaladınız. Sakin, dikkatli ve eğlenceli, birlikte çalışmaktan zevk aldığınız anlamına geliyordu ve her şeyden çok memnunuz!

Ş&O Şeyma & Oguzcan Düğün Tarihi: 06/08/2017

Resimlerimiz o kadar güzel ki anlatamam,elinize,emeğinize sağlık ya çok teşekkürler! ❤ @photoloco34

L&E Larisa & Emar Düğün Tarihi: 21/04/2017

We want to thank you both so much for our incredible photos. They are everything we hoped for and so much more. You both captured the relaxed atmosphere that we hoped our day would have. I know Emar already said, but I just want to echo, how happy we were with the service you provided.

L&E Leman & Erdinç Düğün Tarihi: 18/12/2016

Albümler beklediğimden daha güzel oldu fotoğraflarda . Ellerinize sağlık.

C&J CATRIONA & JON Düğün Tarihi: 01/10/2015

The photos are, quite simply breathtaking! You have captured the whole day so well with a wonderful mixture of shots. We spent a very happy couple of hours looking through them at the weekend and remembering so many of the different details of the day-it was almost as good as being back on the day itself! Thank you so very very much. Thank you so much for these-they are brilliant, you have captured us so well and we will certainly be buying some of them, we just need to look at them when we're all together and decide which ones!

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Photoloco34 ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Photoloco34 hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap