Miray Yapım Prodüksiyon

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Çekmeköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

İkimizin Hikayesi
257 45 13

Ümraniye

İkimizin Hikayesi

1.000-1.500 TL
Konsept çekim
Sima Şatana Photography
86 3 17

Üsküdar

Sima Şatana Photography

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Plato Zümrüt
15 1

Beykoz

Plato Zümrüt

1.000-1.500 TL
Konsept çekim

Hakkında

2010 yılından beri kadrajımızda aşkınıza şahitlik ediyoruz. Biz Miray Yapım Prodüksiyon olarak özel günlerinizde yaratıcı ekibimizle beraber hizmet veriyor, harikulade fotoğraf karelerine imza atıyoruz. Yaratıcı ve sıra dışı bir fotoğraf çekimi mi hayal ediyorsunuz? Aklınızdaki fikirler doğrultusunda hazırlanan bir konsept çekim mi arzu ediyorsunuz? O zaman hemen ekibimizle iletişime geçin. Biz yeni fikirleri çok seviyoruz. Farklı çekim türlerini denemekten keyif alıyor, beraber gerçekleştireceğimiz çekimlerde de bir o kadar eğleniyoruz. Sizin için de yoğun geçen bir süreçte soluk almanızı sağlıyoruz.

Peki, Miray Fotoğrafçılık adı altında hangi çekim türlerinde hizmet veriyoruz?

Aklınıza gelebilen tüm çekim türleri için daha önce çiftlerle çalıştık. En çok dış mekanda buluşarak save the date, trashday ve konsept çekim gerçekleştiriyoruz. Ayrıca düğün hikayesi de çekmeye bayılıyoruz. Profesyonel ekipmanlarımız tüm çekim türlerine uygun, kaliteli ve son teknolojiye sahip. O yüzden endişe etmeyin, bizimle isteklerinizi paylaşın. Hayallerinizi sınırlandırmadığınız bir fotoğraf çekime hazır olun.

En sevdiğiniz şarkı dans edebilir, hazırlık sürecini anlatabiliriz. Nedimelerinizle eğlendiğiniz görüntüleri içeren bir düğün videosu çekebiliriz. Bazen bir teknede bazen ise bir otelde davetlerinizi selamlandığınız anları ölümsüzleştirebiliriz. Özel olarak sosyal medya videoları da hazırlayabilir, takipçilerinizle paylaşmanızı sağlayabiliriz. Detaylara da çok önem veriyoruz. Yüzük, yaka çiçeği ya da gelinlik mutlaka videoda yer alıyor, en özel dakikaları asla kaçırmak istemiyoruz.

Dış mekânda fotoğraf çekimlerini nerede gerçekleştiriyoruz diye sorarsanız da hemen cevaplayalım. İstediğiniz her yere gelebiliyoruz. Dilerseniz farklı önerilerde de bulunabiliriz. Bazen deniz kenarında bazen ise doğanın en güzel göründüğü bir uçurum kenarındayız. Ama hep sizinle bir aradayız. En güzel karelere imza atmak için peşinizde en eğlendiğiniz anları fotoğraflamak için bekliyoruz.

Gelin, beraber anı durduralım! Yıllar sonra bile hatıralara bakarak ne kadar eğlendiğinizi hatırlayın. Bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında yer alan Miray Yapım Film Prodüksiyon iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Özgür Bey

 • Adres: Merkez Mah. Vezir Sok. No:17/4 Çekmeköy / ISTANBUL

Miray Yapım Prodüksiyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!