Macit Art

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday

Önerilen Firmalar

Duru Wedding
54 1 6

Küçükçekmece

Duru Wedding

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Fotonet Fotoğrafçılık
131 9 10

Küçükçekmece

Fotonet Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL
Konsept çekim
Bahtiyar Uğur Wedding
111 2 9

Bakırköy

Bahtiyar Uğur Wedding

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

İstanbul’da Macit Art ekibi olarak özel gün ve davetlerinizi en iyi şekilde yansıtmak için profesyonel bir fotoğrafçılık hizmeti sunuyoruz. Yaşadığınız mutlu anları, unutulmaz hatıralara dönüştürmek için ekibimizle titiz bir şekilde çalışıyoruz.

Ekibimizin kadrosunda yer alan kişilerle uzun zamandır birlikte çalışıyoruz. Her zaman kaliteli ekipmanlar kullanıyor ve özgün konseptler oluşturuyoruz. Fotoğraf içeriklerimizi dönemin popüler olan modasına uygun şekilde ayarlıyoruz. Sade ve doğal konseptleri seçerek minimal bir çizgide çalışıyoruz. Yapay pozların verildiği bir mantıkla ilerlemek yerine en doğal anlarınızı fotoğraf ve video çalışmalarımızla kayıt altına alıyoruz.

Herhangi bir poz sınırlaması olmadan çalışıyoruz. Uzun saatler süren ve sizi yoran bir çekim yerine, klasik düğün fotoğrafı görüntüsünün dışında özgün dış mekan ve konsept temaları tercih ediyoruz. Romantik, eğlenceli çalışmalar ise favorimiz. İstanbul dış çekim mekanları açısından oldukça verimli bir ilimiz. Yeşil alanlar, deniz kıyısı bölgeleri, saraylar, tarihi mekanlar, butik ve lüks oteller fotoğraf çekimlerinizi yaptığımız yerlerden bazıları. Üstelik sadece İstanbul’da değil, dilediğiniz şehirde de çekimlerinizi başarıyla yapabiliyoruz.

Çekim boyunca rahat olmanızı ve içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Baskı ve albüm ürünlerini de tıpkı çekimlerinizde olduğu gibi kişisel zevklerinize göre planlıyoruz. Çekimler bittiğinde bilgisayarda ufak dokunuşlarla fotoğraflar üzerinde çeşitli düzenlemeler yapıyoruz. Tüm hazırlıklar tamamlandığında ise orijinal kopyalarıyla birlikte fotoğraflarınızı ve videolarınızı size teslim ediyoruz.

İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Macit Art hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, kampanyalı paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilir ya da sayfada bulunan formu eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmayı diliyoruz.

İletişim

Enes Macit

 • Adres: İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!