Karen Foto

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türleri

Esenyurt, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Kuşkonmaz Photography Art
24 4

Beşiktaş

Kuşkonmaz Photography Art

1.500-2.000 TL
Konsept çekim
Umudun Karesi Photography
50 6

Beylikdüzü

Umudun Karesi Photography

1.000-1.500 TL
Trashday
Arman Marazyan Photography
36 1 11

Bahçelievler

Arman Marazyan Photography

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

İstanbul’da hizmet verdiğimiz Foto Karen’de hayatınızın en özel anları arasında yer alan düğün, kına gecesi ve nişan etkinliklerinizi ölümsüzleştirmek istiyoruz. Çektiğimiz birbirinden güzel fotoğraf karesiyle geleceğinize unutulmaz hatıralar bırakmanıza yardımcı oluyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte ister stüdyoda isterseniz de dış mekanda çekimlerinizi yapabiliyoruz. Düğün çekimlerinin yanı sıra afiş, doğum ve katalog çekimleri de yaptığımız stüdyomuzda fotoğrafçılık hizmetlerine dair tüm alanlarda başarıyla hizmet alabiliyorsunuz. Güncel trendleri yakından takip ederek isteğinize bağlı olarak çalışmalarımızda da mutlaka yer veriyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullandığımız fotoğraf stüdyomuz içerisinde beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Çekiminiz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir albüm hayal ettiğinizi uzun uzun konuşuyoruz. Yaptığımız çalışmalardan örnek göstererek hem aklınızda bir fikir oluşmasını hem de çekim kalitemize dair bilgi edinerek bize güvenmenizi sağlıyoruz. Çekim mekanları dış çekimlerin en önem verilen konularının başında geliyor. İstediğiniz tüm mekanlarda çekimlerinizi rahatlıkla yapabiliyoruz. Sahil kenarı, tarihi alanlar ya da ilişkiniz için manevi değere sahip bir yeri rahatlıkla fotoğraflarınızın arka fonunda kullanabiliyoruz.

Çekimler sırasında rahat olmanızı ve içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Bol bol gülümsemeniz en büyük isteğimiz. Çekimleriniz esnasında size estetik poz ve duruş yönlendirmeleri yaparak karelerde güzel çıkmanızı sağlıyoruz. Çekiminiz bittiğinde ise fotoğrafları bilgisayar ortamında düzenliyoruz. İçlerinden en çok beğendiklerinizi albüme yerleştiriyoruz. Tüm hazırlıklarınız içinize sinen şekilde tamamlandığında ise elimizde size ait bulunan tüm görüntüleri albümle birlikte hemen teslim ediyoruz.

Siz de İSFO eğitimli İstanbul düğün fotoğrafçısı Aysel Yılmaz Kayabaşı’nın kurucusu olduğu Karen Foto’da hizmet almak ve fiyatlarımızı ayrıntılı olarak öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Aysel Yılmaz

 • Adres: İncirtepe, Atalay Cd. no:55A, 34510 Esenyurt/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!