Kare Prodüksiyon*

Kare Prodüksiyon
Türkiye'de düğün hikayesi fotoğraf ve video çekiminin öncülerinden kare prodüksiyon kurumsal kimliğiyle 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.
Kendi bünyemizde bulunan montaj stüdyomuzda çekilen görüntüler en ince detayına kadar incelenmekte ve istenilen dakikada video klipler hazırlanmaktadır.
Ayrıca talebiniz doğrultusunda gün içinde çekilen görüntülerden oluşturduğumuz 3'er dakikalık video klip düğün anında nikah öncesi led projeksiyon veya barkovizyondan davetlilere izletilmektedir.
Teknoloji ile birlikte sürekli yenilenen makine parkurumuz ve teknik altyapımız sizlere daha iyi hizmet verebilmeyi sağlamaktadır. Şüphesiz profesyonel kadro ancak teknik altyapı ile donatıldığında farklı olur.
Sizlerin daha rahat bize ulaşabilmeniz adına Ataşehir'de, Koşuyolu'nda, Üsküdar'da ve Kadıköy'de olmak üzere 4 bölgede satış ofislerimiz bulunmaktadır.
Düğün günü biter geriye yalnız anıları canlandıracak, o günü tekrar aynı heyecan ve güzellikte hatırlatacak fotoğraflar ve klipler kalır. Bunun için hayallerinizi karelerimizde sonsuzluğa taşımak istiyoruz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Kare Prodüksiyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Kare Prodüksiyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap