Karabulut Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Kadıköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Zümrüt Fotoğrafçılık
62 5 5

Ataşehir

Zümrüt Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Sima Şatana Photography
86 3 17

Üsküdar

Sima Şatana Photography

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Stüdyo Carpe Diem
48 10

Kadıköy

Stüdyo Carpe Diem

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

İşimiz mutlu etmek ve birbirinden göz alıcı görüntüleri hayatınıza kazandırmak. İşinde uzman bir ekiple birlikte Karabulut Photography çatısı altında size hizmet veriyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyor sizi mutlu edecek bir hizmet sunuyoruz. Siz de muhteşem bir albümle anılarınızı ölümsüzleştirmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Bizimle çalışmak isteyen her çiftle mutlaka bir ön görüşme yapıyoruz. Bu ön görüşme esnasında nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Daha sonra size çalışmalarımız hakkında bilgi veriyoruz. Öne çıkan çekimlerimizden örnekler göstererek hizmet kalitemize dair bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Çekim mekanı, konsept, tarih ve saat gibi ayrıntılı konuları da yine bu görüşme esnasında konuşuyoruz. İçinize sinerse randevu defterimize çekim tarihinizi yazarak o günü heyecanla bekliyoruz.

Çekimlerinizi düğünden önce, düğün günü veya düğünden sonra yapabiliyoruz. Kararı her zaman size bırakıyoruz. Çekimlerimizi de ister uzun saatler boyunca isterseniz de sadece kutlama anlarında yapabiliriz. Bu durum tamamen çekim türümüze ve sizin isteklerinize göre şekilleniyoruz. Biz tüm çekimlerde size ekibimizle birlikte eşlik ediyoruz. Heyecanınızı azaltıyor ve keyifli bir çekim yapmanızı sağlıyoruz. Beklentilerinizi eksiksiz bir şekilde karşılıyoruz.

Kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Çekimler sırasında rahat olmanızı istiyoruz. Size poz yönlendirmelerinde bulunuyoruz. Yapaylıktan her anlamda uzak duruyoruz. Çekimler bittiğinde görüntüleri size gösteriyoruz. İçlerinden en beğendiklerinizi önce bilgisayarda düzenliyor daha sonra albümünüze koyuyoruz. Bizden ister video isterseniz de fotoğraf çekimi olarak hizmet alabilirsiniz. Hatta her ikisini de almanız mümkün. Anılarınızı nasıl ölümsüzleştirmek istediğiniz size kalmış. Biz siz ne derseniz ve isterseniz onu yapıyoruz.

Kadıköy fotoğrafçıları arasında yer aldığımız firmamıza ulaşmak ve bizimle çalışmak isterseniz sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Zuhal Uzunali Karabulut

 • Adres: Sahrayıcedit, Kadıköy / İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!