İmza Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

0212 963 2629

2 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Konsept çekim

Çekim Türü

Gaziosmanpaşa, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türü Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü

Kampanyalar ve Paketler

İmza Fotoğrafçılık

Sonbahar Kampanyasında %33 İndirim!

Tüm detayları göster

Son gün 30/11/2021


Hakkında

İmza Fotoğrafçılık olarak birçok dizi, film, belgesel ve müzik klibi çekimlerini yapan İmza Ajans’ın bünyesinde yer alan bir ekibiz. Büyük bir ajansa bağlı olmanın verdiği profesyonellikle kurumsal çekimlerden çift çekimlerine kadar çeşitli çekimler yapıyoruz. Düğün fotoğrafçılığında sunduğumuz çekim kalitesi ve hazırladığımız videolarla yıllardır sektörde tercih ediliyoruz. Merkezimiz ise Gaziosmanpaşa’da bulunuyor.
Çekim Türleri / Mekanlar İstanbul’un en güzel mekanlarında iç mekan ve dış mekan olmak üzere çekimler gerçekleştiriyoruz. Yıldız Parkı Hünkarsuyu Kasrı, Kalenderhane, Kibrithane ve Atatürk Arboretumu çiftlerimizin en çok tercih ettiği yerlerden. İsterseniz şehir dışı çekimleri de gerçekleştiriyoruz. Daha önce Mardin’de konak ve tarihi sokaklarda çekimler yaptık. Dileyen çiftlerimizle yurt dışı çekimleri de gerçekleştiriyoruz.

Tüm gününüzü kaydettiğimiz düğün belgeseli ve düğün hikayesi, son yılların vazgeçilmezi tarihi not et çekimi save the date ve trashday çekimleri yapıyoruz. 3-4 dakikalık müzikli düğün klipleri de çiftlerimizin en çok tercih ettiği hizmetlerimizden. Çekim yapmaktan zevk aldığımız diğer özel günlerden biriyse nişanlar. Söz, nişan ve kınalarınızda da çekimlerinizi bizimle gerçekleştirebilirsiniz.
Baskı Hizmetleri Gaziosmanpaşa düğün fotoğrafçısı olarak çiftlerimize birbirinden farklı paket seçenekleri sunuyoruz. Ekonomik, standart, kristal ve klip paketlerimizden size en uygun olanı seçebilirsiniz. Paketlerimizin hepsinde 2 adet aile albümü, büyük boy albüm, bir adet kanvas tablo ve bir adet de poster bulunuyor. Kristal paketimizde bunlara ek olarak albüm kutusu ve özel tasarım kapak modelleri yer alıyor.
Ek Hizmetler Çiftlerimize özel günlerinde yararlanabilecekleri farklı ek hizmetler sağlıyoruz. Araç süsleme hizmetimizle çiftlerimizin düğün günlerinde üzerlerinden bir yükü alıyoruz. Gelin paketi adını verdiğimiz gelinlik, gelin başı, kınalık, kına başı, taç, el buketi ve dış çekimden oluşan ve bir modaevi ile anlaşarak oluşturduğumuz avantajlı paketimizle de gelinlerimize büyük fırsatlar sunuyoruz. Ayrıca çekimlerde drone kullanarak videolarınızı daha eşsiz hale getiriyoruz.
Çiftlerin hayatına yaptığımız çekimlerle imza atıyoruz. Fotoğrafçılığın sanatların en güzeli olduğuna inanıyor ve işini şansa bırakmak istemeyen çiftlerimize profesyonelliğimizi ve avantajlı hizmetlerimizi sunuyoruz. Siz de İstanbul Avrupa Yakası düğün fotoğrafçıları arasından seçim yaparken işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız aşağıda yer alan bilgilerden bize ulaşabilir veya hemen teklif formuna yönelerek hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

İletişim

Bayram Gündüzalp

 • Telefon: 0212 963 2629
 • Adres: Karayolları, Osmanbey Cd. No:91, 34255 Gaziosmanpaşa/İstanbul, Türkiye

İmza Fotoğrafçılık Yol Haritası

İmza Fotoğrafçılık Yorumları

5

Kalite

Personel

İletişim


G&İ

Gülşah & İbrahim

Düğün Tarihi: 18.10.2020

Gerçekten mükemmel bir çekimdi.Hem çok eğlendik hemde çok güzel kareler çıktı ortaya. Albümümüz ve videomuz da muhteşemdi.Bu emek için çok teşekkür ediyoruz Bayram abiye.Pisman olmazsınız🥰
İmza Fotoğrafçılık

İmza Fotoğrafçılık
O güzel enerjinizi güzel karelere çevirdik ben teşekkür ederim bu güzel yorumunuz için...


A&M

Ayfer & Mahsun

Düğün Tarihi: 21.10.2019

Hizmet kalitesi super elemanlar guleryuzlu cok ilgililer
İmza Fotoğrafçılık

İmza Fotoğrafçılık
Teşekkür Ederiz Güzel Yorumunuz için.


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

İstanbul Düğün Fotoğrafçıları

Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları