Happy Day Brothers

E-posta Gönder

0216 706 0426

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türü

Kadıköy, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türü Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Kampanyalar ve Paketler

Happy Day Brothers

Dijital Paket Kampanyası

Tüm detayları göster

Son gün 14/02/2022


Hakkında

Mutlu birlikteliğiniz için gerekli adımlar atıldı, sıra geldi en büyüğüne! Evet, düğününüzden bahsediyoruz! Hayatınızda hep yer edinecek bu özel günü en iyi şekilde hatırlamanız için bir düğün fotoğrafçısına ihtiyacınız olacak. İşte karşınızda, birbirinden güzel fotoğraflar ile keyifli bir düğün albümü oluşturmanızı sağlayacak Happy Day Brothers!

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri çiftlerimizin isteklerini en iyi şekilde karşılamak ve bize olan güvenlerini boşa çıkarmamak için titizlikle çalışıyoruz. Yenilikçi hizmet anlayışımız sayesinde kendimizi sürekli geliştiriyor, fotoğrafçılık sektöründeki yenilikleri yakından takip ediyoruz. Kullandığımız tüm teknolojik ekipmanlarda sektörün en iyi markalarını tercih ediyoruz. Bu sayede de birbirinden kaliteli fotoğraflara sahip olmanızı sağlıyoruz. İstanbul düğün fotoğrafçıların arasından adımızı duyurmak için ilk günkü aşk ve hevesle çalışmaya devam ediyor, bu özel gününüzde yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz!

Ekibimizin oldukça güler yüzlü ve sıcakkanlı olduğunu söylemek istiyoruz. Çekimleriniz boyunca tüm ekip üyelerimiz samimiyeti temel alıyor ve bu süreci en iyi şekilde atlatmanızı sağlıyor. Aynı zamanda duruş, poz, bakış ve gülüş gibi fotoğraf için oldukça önemli detaylar hakkında da kısa bir eğitim veriyorlar. Böylece çok daha doğal ve aşkınızı daha net yansıtacağınız fotoğraflara sahip oluyorsunuz.

İstanbul, tarihi bakımından ülkemizin en önemli şehirleri arasında yer alıyor. Bunu fotoğraflarınızda tercih etmek isterseniz, dış mekân çekimlerinizi İstanbul’un pek çok tarihi noktasında gerçekleştirebiliyoruz. Bunun dışında panoramik boğaz manzaralı fotoğraflar tercih edebilir, eşsiz bir kumsalda olmak isteyebilir ya da yemyeşil bir bahçenin içinde huzur dolabilirsiniz. Happy Day Brothers olarak hayal ettiğiniz ne varsa gerçekleştirmek için biz oradayız!

Eğer sağladığımız bu imkânlardan yararlanmak ve hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ulaşcan Konya

Attar Ibrahim K


Happy Day Brothers Yorumları

5

Kalite

Personel

İletişim


E&İ

Elif & İsmail

Düğün Tarihi: 09.09.2021

Happy Day Brothers ekibiyle düğünden kısa süre önce tanıştık. Gelin damat çekimlerindeki klişelerden dolayı pek istekli değildim ama hatıra olarak fotoğraflarımızın olması da çok önemliydi. Bütün olumsuz düşüncelerimi silen bu ekibe gerçekten çok teşekkür ederim. Düğün günümüz mükemmel başladı, hem... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!