Gökçem Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

3 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Trashday, Save the date, Nişan çekimi, Konsept çekim
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin isteklerine göre farklı mekanlarda çekim yapıyorum.

Önerilen Firmalar

Sisanat Wedding by Seda İkizoğlu
67 1 37

Üsküdar

Sisanat Wedding by Seda İkizoğlu

1.500-2.000 TL
U&G Wedding
160 7 40

Kartal

U&G Wedding

1.000-1.500 TL
Stüdyo Carpe Diem
50 10

Kadıköy

Stüdyo Carpe Diem

2.000-3.000 TL

Hakkında

1982 yılında Gökçem Fotoğrafçılık olarak hizmet vermeye başladık. Yani analog fotoğraflarla başladık çekimlerimize. Gün geçtikçe ilerleyen teknolojiye ayak uydurduk; böylece sizlere profesyonel ekipmanlar ve 150 kişilik alanında uzman ekibimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. 37 yıllık tecrübemiz ile altında imzamız olan her iş yapabileceğimizin en iyisidir! Diyoruz.
Peki, Gökçem Fotoğrafçılık sizler için neler yapıyor?
Her türlü düğün, nikah, nişan organizasyonlarınızda yanınızda oluyoruz. Kalabalık bir ekip kurmamızın en önemli sebeplerinden biri nikah dairesi fotoğrafçılığı da yapmaktı. Bu sayede, eş zamanlı olarak birçok çiftimizin güzel günlerinde seçkin fotoğraflar çekiyoruz.
Ayrıca düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün kliplerinde tutunda katalog çekimlerine kadar birçok çekiminizi gerçekleştiriyoruz.
En özel günümüzü save the date çekimlerinde eğlenerek çektiğimiz fotoğraflarla duyurmak isteriz derseniz bu imkânı da sağlıyoruz sizin için.
Düğün, nişan çekimleri ile her şey bitiyor mu, devamı yok mu? Diyen çiftlerimiz için beraber suya bile gireriz diyoruz ve trashday çekimlerinizi de düzenliyoruz. Farklı konseptlerde çekimler yapıp, daha farklı tarzlara da yöneliyoruz. Bu yüzden İstanbul’da fotoğraf çekilecek yerleri birçok şekilde değerlendiriyoruz.
Firmamız kuruluşundan bu yana belediyelerden özel firmalara, ajanslardan fuar kuruluşlarına ve çeşitli devlet kuruluşları ile hizmetler vermiş olduğu için kalite ve güvenilirliğimizi bu açıdan da kanıtlıyoruz.
Tüm bu imkanlara sahip olmak için bizimle çalışmak isterseniz farklı paket fiyatlarımız mevcut. Almış olduğunuz paketlere göre orijinal kopyaları bile teslim edebiliyoruz. Bizimle iletişime geçmek için yapmanız gereken tek şey ise formu doldurmak.

İletişim

Hakan Köz

 • Adres: Emin Ali Paşa Caddesi No: 112/A Bostancı/Kadıköy

Gökçem Fotoğrafçılık Yol Haritası

3 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


D&O

Dicle & Orhan

Düğün Tarihi: 15.09.2019

En özel günümüzde bizi yalnız bırakmayan ilgisi ve samimiyetiyle günümüzü daha da güzelleştiren Gökçem fotoğrafçılığa sonsuz teşekkürler . Özellikle Furkan beye ayrı parantez açmak istiyorum iyi ki onunla çalışmışız .

S&A

Seren & Anıl

Düğün Tarihi: 06.10.2017

Eski Büyükdere İskelesi'nde gerçekleşen kına gecemde çok ilgili ve profesyonel ekibinize teşekkürlerimi bir borç bilirim . Özellikle Furkan Bey ve ekibi tüm gece boyunca yanımdan bir dakika ayrılmadan şahane fotoğraflar yakaladı . Herşey için çok teşekkürler ??

Z&A

Zeynep & Ahmet

Düğün Tarihi: 26.06.2011

Biz fotoğraf firmamızı kendimiz seçmedik, düğünün olacağı orduevi onlarla çalışıyordu o yüzen mecburduk. Açıkçası çok da fazla şey beklemiyorduk. Ama çekim için gelen fotoğrafçı arkadaşlar gerçekten işinin ehliydi, hiç gerilmeden, şekilden şekile girmeden, konuşup gülüşerek gerçekten rüya gibi bir... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.