Fotoğraf Masalı Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Beykoz, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Mehmet Budak Wedding Photography
147 1 13

Ümraniye

Mehmet Budak Wedding Photography

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Photo Project Office
67 2 8

Kadıköy

Photo Project Office

1.000-1.500 TL
Trashday
Forest Wedding
18 7 10

Pendik

Forest Wedding

1.000-1.500 TL
Konsept çekim

Hakkında

Yüzünüzdeki tebessümün sebebi olmak için sabırsızlanıyoruz! Fotoğraf Masalı Photography olarak en değerli anlarınızı torunlarınıza kadar miras kalacak birbirinden güzel fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştiriyoruz.

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri amacımız; kalite ve uzmanlığımızı en iyi şekilde göstererek Beykoz düğün fotoğrafçılarından farklılaşmak! Bunun için de sürekli çalışmamız ve hep daha iyi bir hizmet sunmamız gerektiğini farkındayız. Kendimizi geliştirerek ve çağa ayak uydurarak birbirinden güzel fotoğraf karelerine imza atacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sadece düğün fotoğraflarınızı değil, videolarınızı da çekebiliyoruz. Bu yüzden hem gerekli teknolojik ekipmanlara hem de bu konuyla ilgili gerekli bilgi birikimine sahip olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Talep durumunda çiftlerimizin istediği düğün belgeseli, düğün hikâyesi ve düğün klibi gibi özel videoların çekimini, kurgusunu, montajını, birleştirilmesini ve hazırlanmasını profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Bununla birlikte save the date adını verdiğimiz düğün tarihinizi sosyal medyadan duyuracağınız fotoğraf ve videoları da çekebiliyoruz. Ya da düğününüzden sonra gelinliğinizin ve damatlığınızın kirlenmesini umursamadan çektireceğiniz trash day dış çekimlerinde de süreci profesyonel bir şekilde yönetiyoruz. Tecrübelerimize güvenin, kendinizi uzun zamandır bu sektörde sayısız çiftin mutluluğunu sağlamış bir düğün fotoğrafçısına bırakın!

Başta Beykoz olmak üzere Türkiye’nin her yerinde çekimler gerçekleştirebiliyoruz. Bu yüzden detaylı bir hazırlanma ve planlamaya ihtiyacımız oluyor. Çekimden en az 1 hafta önce çiftlerimizle bir ön görüşme düzenliyoruz. Çiftlerimizi tanıyoruz, çiftlerimiz bizi tanıyor ve onlardan nasıl fotoğraflar istediklerini, neler beklediklerini, zevklerini ve tarzlarını öğreniyoruz. Her detayı tamamladıktan sonra ise çekim gününü kararlaştırıyor ve o muhteşem gün için hazırlanmaya başlıyoruz.

Eğer daha fazla bilgi almak, sürecin nasıl ilerlediğini ayrıntılı bir şekilde öğrenmek ve imkânlarımızdan yararlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Serkan Önder

 • Adres: BeykozYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!