Fotoğraf İşleri

Listeme ekle
Fotoğraf İşleri


ÖNERİLEN FİRMALAR


YORUMLAR (8)

+ Yorum Yaz
S&S Selin & Selim Düğün Tarihi: 22/02/2014

Düğün günümüz hayatımızın en heyecanlı en mutlu hem de epeyce stresli günlerinden biriydi. Ancak bizi öyle güzel motive eden, sakinleştiren, enerjimizi fotoğraflara yansıtmamızı sağlayan çok iyi bir ekiple çalıştık. Neticede her seferinde gülümseyerek baktığımız harika albümümüze kavuştuk.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Fotoğraf İşleri sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


DÜĞÜN HİKAYELERİ

Bu firmayı tercih eden çiftlerin düğün hikayeleri

Jet Hızıyla Evlendiler! Düğün Hazırlıkları Sadece 1 Ay Sürdü: Ece ve Cumhur Jet Hızıyla Evlendiler! Düğün Hazırlıkları Sadece 1 Ay Sürdü: Ece ve Cumhur

FİRMA DETAYLARI

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Hakkında

Sevgili gelin ve damat adayımız,
Çekim tarzımızdaki esas amaç, düğün gününün baştan sona kadar fotoğraflarla hikayesinin kurgulanmasıdır. Gün içerisinde yaşananlar doğal akışında fotoğrafçının müdahalesi olmadan fotoğraflandığı gibi, kurgulanarak, fotoğrafçının yönlendirmeleriyle poz verilerek de çekim yapılmaktadır.

Yaptığımız çekim, detayları fazla olan, size özel bir çalışma olduğundan düğün gününüzün programını çıkartmak ve detayları netleştirmek adına Düğün Çekim Programı için dilerseniz bir araya gelebiliriz. İstanbul dışında bulunan çiftlerimizle e-posta ve telefon yolu ile düğün günü çekim programını planlamaktayız.

Düğün fotoğrafı çekim rezervasyonlarımız bir günde sadece bir çift ile çalışmak üzere yapılmaktadır. Rezerve edilen bir günde ikinci bir düğün çekimi yapılmamaktadır. Unutmayınız ki düğünlerin büyük kısmı Cumartesi ve Pazar günü yapılmaktadır. Düğün tarihiniz kesinleştiği anda irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.

Fotoğraf İşleri ekibi olarak hayatınızın, bir daha asla yaşanamayacak olan anlarınızı/anılarınızı ölümsüzleştiriyoruz. “Fotoğraflar içinize sinmedi mi, balayı dönüşünüzde gelinliğinizi tekrar giyin, istediğiniz yerde 1 saat çekim yaparız” diyecek kadar da yaptığımız işe güveniyoruz.
.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Ulku Aydin Adres Beşiktaş, İstanbul
Beşiktaş,

YORUMLAR (8)

+ Yorum Yaz
S&S Selin & Selim Düğün Tarihi: 22/02/2014

Düğün günümüz hayatımızın en heyecanlı en mutlu hem de epeyce stresli günlerinden biriydi. Ancak bizi öyle güzel motive eden, sakinleştiren, enerjimizi fotoğraflara yansıtmamızı sağlayan çok iyi bir ekiple çalıştık. Neticede her seferinde gülümseyerek baktığımız harika albümümüze kavuştuk.

Ç&M Çiğdem & Mustafa Düğün Tarihi: 01/07/2016

Benim kaprisimi kim çeker ki! O kadar çok fotoğrafçıyla görüştük tam ümidimi kaybetmiş,fotoğraf çekiminden vazgeçmek üzereyken yeğenimizin arkadaşının da düğün fotoğraflarını çeken Fotoğraf İşleri'nden de randevu aldık. "Amaan onlarla da görüşelim, sonra bu konuyu kapatalım" lakaytlığıyla görüştük. Bu kadar güler yüzlü, ne istediğimi bir bakışımla anlayan iki kadın vardı karşımda. Yalova'da kına gecesi ve dış mekan çekimiyle başladı fotoğraf maceramız, Balıkesir'de devam etti. 3.gün Akçay'da bitti. Fotoğraf İşleri ekibi an be an beni takip etti. Enerjileri hiç bitmedi. Her gelinin dış etkenlerden morali bozulur ya onlar buna izin vermedi. Tavsiyeleri yerindeydi, iyi ki onları dinlemişim. Harika geçen 3 günlük çekimde, kendimi çok özel ve de güzel hissettirdiler. Fotoğraf İşleri ekibine teşekkür ederiz.

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen (1)
G&D Gina & Dylan Düğün Tarihi: 24/06/2016

Düğünümüzü daha önce turist olarak gelidğimiz ve birbirimize delicesine aşık olduğumuz İstanbul'da yapmak istedik. Profesyonel bir fotoğrafçı arayışına girdiğimizde Türk arkadaşım bu konu da yardımcı oldu. Kendi düğünlerini çeken Fotoğraf İşleri ekibiyle tanıştığımızda ne demek istediğini anladık. İstanbul'da masal gibi düğünümüzden çok şık düğün masalı albümümüz kaldı geriye. Gina & Dylan size minnettar.

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen (1)
D&Ü Duygu & Ümit Düğün Tarihi: 07/05/2016

O kadar kararsızdık ki, sudan çıkmış balık gibiydik. Ne yapacağımızı bilmiyor gibiydik. Hangi ara zaman bu kadar geçmişti de düğün günümüz gelmişti. Önce bizi sakinleştirdiler. Tüm olumsuzluklara rağmen hayal ettiğimizin ötesinde fotoğraf çekimimiz çok eğlenceli geçti. Fotoğraf İşleri ekibine teşekkür ederiz.

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen (1)
E&C Ece & Cumhur Düğün Tarihi: 01/08/2015

Hayal ettiğiniz bir düğün ve o günün heyecanını hissettiğiniz her anı güzel bir anıya dönüştürebilecek, sizinle heyecanınızı yaşayıp, sizi alıp bir serüvene çıkabilecek kişi Fotoğraf İşleri'nden Ülkü hanım ve ekibi (hanım çok resmi geldi abla tadında insanlar. Son ana kadar karar veremeyip, bir gün öncesinden belli olan düğün çekimi için kararlaştırdığımız yerde adeta güvendiğim bir abla olup, bizi alıp o kadar güzel bir yolculuğa, ilerde çocuklarımıza anlatacağımız, hatırlamak istedikçe bize verilen en güzel 'anı'ya daldırdılar. Ki hem eğlenceli hem stresimizi atarak keyifli saatler geçirdiğimiz süper bir çekim oldu. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Çünkü biliyorum ki gelin kaprisini, kahrımı çekmek eminim zordur ancak sonuçta o kadar hayran kalınan bir albümü elimize aldık ki, işte o zaman size ettiğim teşekkürün az olduğunu anladık. En mutlu anlarınızın "anı" olduğunda baktığınızda pişman olmamak adına seçebiliceğiniz tek doğru adres diyorum. Fotoğraf İşleri ekibi size Ece&Cumhur; çifti olarak buradan yeniden çok teşekkür ediyoruz. Sizi seviyoruz...

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen (1)
 
Fotoğraf İşleri ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Fotoğraf İşleri hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap