Foto Turan Mimaroba

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

Diğer, İstanbul

İlçe, İl


Hakkında

Modern, doğal ve pozdan uzak tüm gün hikayesi, limitsiz fonlar ve keyifli pozlar ile küçük bir gezinti tadında dış mekan fotoğrafları ya da klasik, artistik ve alternatif poz seçenekleri ile stüdyo fotoğrafları... Siz seçin, biz sizin için renkli bir hikayeye dönüştürelim...

"Geriye kalan sadece fotoğraftır!"

Bu felsefe ile yola çıkan ve modern fotoğrafçılığın tüm alanlarında hizmet veren firmamız beklentilerinizin ötesinde müşteri memnuniyeti sunmayı amaç edinmiştir.

Foto Turan Mimaroba, İstanbul ili ve çevre illerde Nişantaşı merkez ve Beylikdüzü şubesiyle sizlere hizmet veren ve profesyonel fotoğrafçılardan oluşan bir kuruluştur. Firmamız bünyesinde modern düğün hikayesi fotoğrafları, dış mekan fotoğrafları ve stüdyo poz fotoğrafları çekilmektedir. 1917 yılında kurulan ve Türkiye'nin en eski fotoğrafçısı ünvanını elinde bulunduran Foto Turan, geride kalan 94 yıl içerisinde İsmail Dümbüllü'den Müzeyyen Senar'a, Hamiyet Yüceses'ten Münir Nurettin Selçuk'a, Hazım Körmükçü'den Zeki Müren'e kadar bir çok şöhreti de fotoğraflamıştır.

İletişim

Tolga Altan

  • Adres: Çarmıklı Cad. Bahar Sok. 212 C Blok No:3 Mimaroba İstanbul

Foto Turan Mimaroba Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!