Foto Sarayim

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Esenyurt, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Nişan çekimi, Düğün klibi
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Aren Fotoğraf
25 5

Beyoğlu

Aren Fotoğraf

1.000 TL'den az
Arman Marazyan Photography
39 10

Bahçelievler

Arman Marazyan Photography

1.000-1.500 TL
Plus Positive
25 3

Şişli

Plus Positive

1.000-1.500 TL

Hakkında

Çok uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe yer alıyor ve faaliyet gösteriyoruz. Stüdyomuz Foto Sarayım Esenyurt ilçemizin merkezinde, Mehterçeşme Mahallesi’nde bulunuyor. Kolay ulaşım imkanımız, sahip olduğumuz tecrübelerle bilgi birikimleri ve kaliteli hizmet anlayışımız sebebiyle sadece ilçemizden değil, İstanbul’un pek çok farklı yerinden de ziyaret ediliyoruz. Burada yıllardır birlikte çalıştığımız ve artık bir aile haline geldiğimiz harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz ve aramızda görsel tasarımcılar, fotoğrafçılar ve kameramanlar gibi hepsi birbirinden yetenekli profesyoneller var.

Sarayım ailesi olarak çok köklü ve de çok yönlü bir stüdyoyuz. Bu sebeple bir fotoğraf stüdyosundan beklenebilecek ve aklınıza gelebilecek her konuda faaliyet gösterebiliyoruz. Vesikalık, portre, kişisel ve kurumsal çekimler, baskı işleri, bebek ve çocuk ile aile çekimleri gibi. Ancak bir tanesi var ki hepsinden biraz daha özel, o da elbette ki düğün, nişan ve kına gecesi gibi tekrarı olmayan günler. Çiftlerimizle birlikte çalışarak diledikleri gibi çekimlerini ister dış mekanda isterlerse de stüdyoda yapabiliyor, doğal ve tarihi pek çok mekana gidebiliyoruz.

Bir stüdyo olduğumuz için baskı işlerimizi de kendimiz yürütebiliyoruz. Çiftlerimize sunduğumuz kampanya ve paketler dahilinde seçimini yaptıkları paketin içeriğine göre basılı işleri onlara teslim ediyoruz. Bu doğrultuda albüm kutusu içerisinde diledikleri şekil renk ve modelde panoramik albüm, onlarla uyumlu daha küçük aile albümleri, büyük boy poster, seçtikleri fotoğraf baskılı kupalar ve daha nicelerini hazırlayıp vaktinde teslim edebiliyoruz. Ücret konusunda çiftlerimize destek oluyor ve uygun fiyat politikası giderek dönem dönem yayınladığımız kampanyalar da sunuyoruz. Üstelik taksitler ve ödeme kolaylıklarını da severek yapıyor, bu masraf dolu düğün sürecinde elimizden gelen yardımı yapıyoruz.

Hem düğün fotoğrafı hem de videosu ihtiyaçlarınız için Sarayım Fotoğrafçılık olarak daime buradayız, bize ulaşıp fiyat teklifi almak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Ahmet Arslan

 • Adres: Mehterçeşme Mahallesi, Cumhuriyet Cd No:91 D:93, 34515 Esenyurt / İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.