Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
 • E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Mesajınız doğrudan firmaya gönderilir. Evet Dedim sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
Y&G Düğün Tarihi: 29/07/2017

Evet dedim ekibi her seyden önce cok eglenceliler ve her daim pozitif tutum içerisindeler. Ilgileri her daim oldu ve dugun fotografcimiz olarak kendileri ile çalışmak bizi cok mutlu edecektir. Her telefonumuza bıkmadan cevap verdiler karşımızda her sorumuzda muhatap bulmamiz bizde ayrica olumlu etki birakan durumlardandir. Performans ve enerjileri her daim maksimumda.ekiple tanıştığımiz için cok mutluyuz.

Diğer 2 yorum için tıkla

İNDİRİMLER HEDİYE!

Düğün.com 'dan ulaşan ilk 10 çiftimize özel, Save the Date Fotoğraf Çekimi Hediye!

Evet Dedim - Düğün Hikayesi - paketi anlaşmaları için geçerli olup, firmamız bu kural ve koşulları herhangi bir zamanda bildirim ve ya yükümlülük altına girmeden güncelleme hakkını saklı tutar. Save the Date çekimi fotoğrafları dijital ortamda yüksek çözünürlük boyutları ile teslim edilir: Çiftimiz isterse düğün hikayesi albümlerine de basılı olarak ekletebilir.

*Flirt, Aşk, Evet Dedim ve Savet the Date paketleri içerik bilgileri hakkında ekibimizden detaylıca bilgi talep edebilirsiniz.

Kampanya detaylarını içeren dosyayı yüklemek için hemen tıklayın.

FİYAT TEKLİFİ AL
Son Geçerlilik Tarihi: 28/02/2017

FİRMA DETAYLARI

 • 1.500-2.000 TL
 • 6 hafta
 • 4 hafta

HİZMET İÇERİĞİ

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

SORU & CEVAP

 • Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Çekim türü

HAKKINDA

En mutlu gününüzde, en özel fotoğraflarınızı aşkla çekebilecek bir fotoğrafçıya mı ihtiyacınız var? O zaman sizin için doğru adres kesinlikle Evetdedim.com. Her şey bir "evet" ile başlar mottosuyla, bu yılın başında üç deneyimli fotoğrafçının kurduğu; dinamik ve profesyonel bir ekip olan Evet Dedim doğal fotoğraf anlayışı ile sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Bu muhteşem gününüzü harika fotoğraflar ile taçlandırmanız için artık Evet Dedim var. Heyecanlı, enerji dolu ve samimi kadrosuyla Evet Dedim mutlu gününüzde yanınızda olmak, heyecanınızı paylaşmak ve en güzel fotoğraflarınızı alabilmek için sizleri bekliyor. Evet Dedim çiftlerinin mutluluğunu her şeyin önünde tutan, onlar için en iyiyi isteyen bir kreatif fotoğraf ajansı.

Birbirinden özgün ve yetenekli fotoğrafçılardan oluşan ekip size, mutluluğa adım attığınız gün, yaşadığınız o heyecanı tekrar tekrar hatırlatacak kareler sunacağının sözünü veriyor. Minimalist ve duru fotoğraf anlayışımız ile zarif güzelliğiniz ve hayalleriniz objektifimize yansıyacak. Bu en mutlu gününüzü, hayatınızın geri kalan her gününde çok daha anlamlı görseller ile hatırlama şansınız olacak. Evet Dedim düğün gününüzde en yakın arkadaşınız olmaya aday. Bembeyaz gelinliğiniz içinde geleceğe merhaba dediğiniz o gün yanınızda Evet Dedim ekibi olursa, düğün fotoğraflarınıza bakmaya doyamayacaksınız.

Fotoğraf ve video çekimi konusunda sunduğumuz hizmetler ile en özel düğün sizinki olmalı. Havadan görüntüleme araçlarımızla yaptığımız konsept düğün hikâyesi filmlerimiz ile siz de muhteşem bir düğün hikâyesine sahip olacaksınız. Albüm tasarımlarımızın farklılığı ile belgesel çekimi anlayışındaki fotoğraflarınızı tüm sevdikleriniz ile paylaşabileceksiniz. Evetdedim.com geleceğinize muhteşem bir miras bırakmaya hazır. Uzman ekibimiz sayesinde mesafe sınırı tanımadan sizlerleyiz. Sizler de bizim gülen yüzlerimizden biri olmak isterseniz, bir telefon kadar yakınız.
Düğün hikâyesi ve Save the Date paketlerimiz ile en özel anlarınızı birinci sınıf hizmetlerimiz ile kayda alıyoruz. Aşk hikâyeniz, onu en güzel anlatacak olanları hak ediyor.
Evet Dedim hikâyenizi geleceğe muhteşem bir şekilde taşıyor. Sonsuz bir aşka siz de "Evet Dedim" ile evet deyin.

İLETİŞİM

0212 929 1693 E-Posta Gönder
 • Yetkili Kişi
 • Bahadır Uşun
 • Adres
 • Mecidiyeköy - Şişli

YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
 • Y&G Düğün Tarihi: 29/07/2017

  Evet dedim ekibi her seyden önce cok eglenceliler ve her daim pozitif tutum içerisindeler. Ilgileri her daim oldu ve dugun fotografcimiz olarak kendileri ile çalışmak bizi cok mutlu edecektir. Her telefonumuza bıkmadan cevap verdiler karşımızda her sorumuzda muhatap bulmamiz bizde ayrica olumlu etki birakan durumlardandir. Performans ve enerjileri her daim maksimumda.ekiple tanıştığımiz için cok mutluyuz.

 • Z&S Düğün Tarihi: 15/10/2016

  1.5 saatlik bir sürede, ben ve eşim gibi inanılmaz zor beğenen iki insana çok hızlı, yerinde yönlendirmeli ve oldukça eğlenceli bir çekim sundular; geri dönüş hızları ve "iyi iş çıkarma" hevesleriyle sanıyorum şu yorumu okuyorsanız, kararınızı verip "Evet" demeniz gereken tek ekip.

 • S&G Düğün Tarihi: 03/09/2016

  Emirhan ve Bahadır sanatçı gözlerini sürekli geliştirmeye çalışırken, düğün çiftlerinin istekleri doğrultusunda şekillenen, kişiye özel albüm konseptleri yaratmak konusunda da hassas bir ekip. Öyle ki, düğün öncesi buluşmamızda çift olarak beklentilerimizi mükemmel analiz edip, bizimle birlikte bir ilham dosyası hazırladılar. Düğün günü ise üst üste gelen aksiliklere ve gerginliğimize rağmen, kısacık kalan çekim süremizde "tam istediğimiz gibi" bir albüm yaratmayı başardılar. Bakmaya doyamadığımız albümümüzün yanında iki de yeni arkadaşımız oldu :)

Evet Dedim ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli
Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Evet Dedim hakkında yorumlarını paylaş.
YORUM YAP

Kiminle iletişime geçmek istiyorsun?