Erol Dijital Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Kağıthane, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Umudun Karesi Photography
50 6

Beylikdüzü

Umudun Karesi Photography

1.000-1.500 TL
Trashday
İmza Fotoğrafçılık
46 2

Gaziosmanpaşa

İmza Fotoğrafçılık

1.500-2.000 TL
Konsept çekim
Bahtiyar Uğur Wedding
111 2 9

Bakırköy

Bahtiyar Uğur Wedding

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Düğün fotoğraflarınız için işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız, Erol Dijital Fotoğrafçılık olarak tüm sorumluluğu üstümüze almaya hazırız! Bu mutlu anlarınızı bilgi birikimlerimiz, tecrübelerimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile en iyi şekilde ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyoruz!

Mesleğimizi düğün fotoğrafçılığı olarak belirlediğimiz ilk günden beri çiftlerimizin memnuniyetini esas alıyoruz. Mutluluğunuzu, sevincinizi, heyecanınızı ve birbirinize olan aşk dolu bakışlarınızı en iyi şekilde fotoğraflamak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Kağıthane fotoğrafçıları arasında farklılaşmak için tüm hizmetlerimizde istek ve ihtiyaçlarınızı ön planda tutuyoruz. Kalite standardımızı yukarıya çekmek için devamlı çalışıyor, kullandığımız teknolojik ekipmanları ise sürekli yeniliyoruz. Sektöre ve değişen modaya da ayak uyduruyor, en yeni trendleri ve konseptleri yakından takip ediyoruz. Böylelikle de beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılayabiliyoruz.

Dış çekimler son zamanda çiftlerin sıklıkla tercih ettiği çekim türleri arasında yer alıyor. Bu yüzden biz de bu konuda araştırmalarımızı arttırıyor, İstanbul dış çekim mekanlarından en çok tercih edilenleri öneriyoruz. Bunu yaparken tarzınızı, zevklerinizi ve nasıl fotoğraflar istediğinizi öğreniyor, gelinliğinize, damatlığınıza ve konseptinize uygun tavsiyelerde bulunuyoruz. İstanbul’un yanı sıra şehir dışında da hizmet verebiliyor, hayal ettiğiniz yerlerde fotoğraflarınızı çekebiliyoruz.

Çekimlerinize geçmeden önce tüm detayların üstünde tek tek duruyor, çekim günü, çekim saati, çekim türü ve çekim konsepti gibi kritik konuları karşılıklı konuşuyoruz. Böylelikle çiftlerimiz de tüm sürece hakim olabiliyor.

Çekimlerinizi 3 kişilik bir ekip ile gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe bulunan ekibimiz deneyimlerinin yanı sıra pratiklikleriyle de taleplerinizi hızlı ve doğru bir şekilde yerine getiriyorlar.

Yukarıda bahsettiğimiz imkanlardan yararlanmak istiyor ve düğün fotoğraflarınız için bize güveniyorsanız yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

Aydın Uzun

Hüseyin Çetintürk

 • Adres: Çağlayan Mah. Vatan Cad. No: 55/C Kağıthane/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!