Enes Çiçek Photography

E-posta Gönder

2 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Çekmeköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 1 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? İsteğinize göre mimari,sahil,iç mekan... Kısaca ben öneriyorum ve mekâna sizlerle konuşup birlikte karar veriyoruz.

Önerilen Firmalar

Nev Media
24 2 2

Pendik

Nev Media

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Ahmet Özgür Photography
62 3 13

Kartal

Ahmet Özgür Photography

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
İkimizin Hikayesi
257 45 13

Ümraniye

İkimizin Hikayesi

1.000-1.500 TL
Konsept çekim

Hakkında

Sokak fotoğrafçısı olarak İstanbul’da başladım bu işe… Sokakta anlık olarak yakaladığım yüzler, ifadeler… Bunları kaçırmamak işimin bir parçasıydı. Bu yüzden anlık olan hiçbir duygu yükselişini kaçırmamaya odaklanarak çekimlerimi yapmayı esas bildim.
Düğün fotoğrafçılığı ise son dönemlerde içerisine girdiğim bir alan. Aslında kameram ben ve kaçırmamamız gereken anlar baki kaldı. Yalnızca kadrajımızı sokaktan alarak özenle hazırlanılmış mutluluk dolu günlere çevirdik.
Sokak fotoğrafçılığından kalma anı kaçırmama yetkinliğim artık eskisinden daha kıymetli. Çiftlerin birbirlerine olan romantik bakışları, içten gülüşleri; yani çiftlerin en doğal halleri düğün çekimlerimin bir parçası oluyor. Üstelik yalnızca ben değil 4 kişilik profesyonel ekibim de tüm bu nüanslara dikkat ediyor.
İstanbul başta olmak üzere dünyanın her yerinde sunduğumuz düğün özel çekimlerimizden bahsedecek olursak:
Düğün belgeseli, düğün hikayesi ve düğün klibi işimizin video boyutunu oluşturuyor. Profesyonel ekipmanlarımızla hiçbir dakikanızı kaçırmadan kayıt altına alıyor sonrasında en eğlenceli olacak şekilde videolarınızın düzenlemelerini yapıyoruz.
Save the date çekimlerinde de video desteği verebildiğimiz gibi bir fotoğraf karesi olarak da hazırlayabiliriz. Kompozisyon hazırlayarak oluşturduğumuz kısa bir videoyla mı yoksa bir fotoğraf karesiyle mi konuklarınızı düğününüze davet etmek istersiniz? Seçim aşaması tamamen size kalıyor.
Trashday çekimi ise düğün sonrasında çiftimizle birlikte bazı günler sahilde bazı günler tarihi mekânlarda yaptığımız çekimler. Bu çekimlerin doğal olmasına özen gösteriyoruz ve sonrasında çiftlerin talepleri doğrultusunda renk düzenlemelerini yapıyoruz.
Hayatınızın bu özel ve kıymetli döneminde siz her şeyi bir rüya misali yaşarken; biz rüyalarınıza ortak oluyor, ölümsüz anlarınızı fotoğraflarımızla gerçeğe taşıyoruz.
Gelin sizin de asla unutmayacağınız düğün sürecinizi objektifimize alalım ve yıllarca gülümseyerek bakacağınız fotoğraflar olarak size sunalım. Formu doldurarak bizimle iletişime geçmenizi heyecanla bekliyoruz.

İletişim

Enes Çiçek

 • Adres: Mimarsinan mahallesi mimarsinan caddesi ÇEKMEKÖY

Enes Çiçek Photography Yol Haritası

2 yorum


D&M

Duygu & Müjdat

Düğün Tarihi: 28.10.2017

Çok çok çok teşekkürler sabrın emeğin yüreğin objektifin için :) Çok eğlenceli çekim oldu ortaya çıkan fotoğraflara yansımıs tabi :)

Z&İ

Züleyha & İbrahim

Düğün Tarihi: 26.06.2017

Ellerinize emeklerinize sağlık bakmaya doyamadığımız bir anı verdiniz bize İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz. @enescicekphotography

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!